معرفی کتاب
 • موشکی که با سوخت اراده و پشتکار پرتاب می‌شود!

  موشکی که با سوخت اراده و پشتکار پرتاب می‌شود!

  "پرتاب"؛ بیانگر پویایی انقلاب است، انقلابی که در میانسالی به سر می‌برد؛ هنوز هم چالش‌ها و گفتمان‌های جدیدی را فرا روی پویندگانش می‌گذارد.

 • "سال گرگ"

  "سال گرگ"

  چند فصل اول کمی نگران کننده است؛ چون همه مجذوب یک سازمان نجات بخش مجاهدت پیشه اند؛ اصلا همه چیز خوب است خبری از ترور و کشت و کشتار و خونریزی نیست...

 • معرفی کتاب «سرو ناز»

  معرفی کتاب «سرو ناز»

  بانو امین کسی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی با تعبیراتی چون خانم بسیار عالی مقام و مجتهد و فقیه و فیلسوف و عارفی که آیتی از استعداد و استقامت بوده است، از وی یاد کرده و حال کتاب «سرو ناز» منبع خوبی برای آشنایی با توصیه‌ها و درس‌های اخلاقی و توحیدی این بانوی جلیل القدر است.

 • لحظه‌های انقلاب روایت انقلابی‌گری نویسنده

  لحظه‌های انقلاب روایت انقلابی‌گری نویسنده

  «لحظه‌های انقلاب» با تسلط تاریخی دقیقی نوشته‌شده که در آن گرماگرم مبارزه عجیب به نظر می‌رسد. نویسنده از هر فرصتی برای برگشت به گذشته استفاده می‌کند و بارها به مسیر طولانی مبارزهء مردم ایران نظر می‌افکند. از تحریم تنباکو تا بیست و هشت مرداد را به دفعات مرور می‌کند و اشتباهات قبلی را برمی‌شمرد و از نهایت دل آرزو می‌کند که این بار آن اشتباهات تکرار نشوند.

 • دخترشینا

  دخترشینا

  کتاب وقتی به اوج مصیبت می‌رسد که عملیات کربلای پنج آغاز می‌شود. صمد به عنوان یکی از فرماندهان عملیات، برادرش را از دست می‌دهد و خود او نیز کمی بعد از شهادت برادرش، شهید می‌شود...

 • کتاب محمد؛رمانی بر اساس زندگی پیامبر اسلام

  کتاب محمد؛رمانی بر اساس زندگی پیامبر اسلام

  مرد یهودی مأمور است با هر حربه‌ای، دین محمد(ص) را متلاشی کند؛ این داستان کتاب محمد(ص) است؛ کتابی که روایت روزهای بعثت پیامبر را روایت می‌کند.

 • معرفی شش کتاب شعری

  معرفی شش کتاب شعری

  در این نوشتار مخاطب با شش یادداشت ترویجی شعر آشنا می‌شود.

 • دل سنگ آب شد

  دل سنگ آب شد

  این اثر گرانبها در کنار شعرها و سروده هایی که برای اهل کاروان حسین علیه السلام دارد نغمه هایی نیز در رثای حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام، حضرت زهرا علیها سلام، امام حسن مجتبی علیه السلام دارد.

 • سنجش و درمان اختلال هراس

  سنجش و درمان اختلال هراس

  کتاب حاضر به درمان رفتاری – شناختی اختلال هراس اختصاص یافته است و می تواند راهنمای کار با بیماران برای روان شناسان و روان پزشکان باشد. به علاوه بیماران و خانواده ها نیز می توانند از مطالعه این کتاب سود ببرند.

 • نامه تعزیه

  نامه تعزیه

  از مشخصه های این اثر وجود تعزیه هایی چون آتش نمرود، غزوه احد، تولد حضرت موسی علیه السلام، عبدالله بن عبدالمطلب علیه السلام و تعزیه هایی جالبی از داستان شاه عباس و نابینا و شهر لوط علیه السلام که در کنار تعزیه حول محور عاشورا قرار گرفته اند.

 • زندگی بدون ترس، چگونه انواع ترس ها را شناسایی و درمان کنیم؟

  زندگی بدون ترس، چگونه انواع ترس ها را شناسایی و درمان کنیم؟

  در این کتاب شما با انواع تمرینات ضد ترس همچون تمرینات تمدد اعصاب و انواع حساسیت زدایی آشنا خواهید شد که همه نوعی از رفتار درمانی هستند.

 • راز های دهه شصت

  راز های دهه شصت

  این کتاب که شامل۵ فصل می‌باشد، که حوادث تاریخی پس از انقلاب اسلامی از درگیری‌های انقلابیون گرفته تا جداشدن مجاهدین خلق و روی کار آمدن دولت‌های مختلف را در بر می گیرد همچنین در انتهای کتاب تصاویری را همراه با یک سرس توضیحات آورده است که به جامع بودن اثر کمک شایانی کرده است.

 • راه غلبه بر نگرانی‌ها و ناامیدی‌ها

  راه غلبه بر نگرانی‌ها و ناامیدی‌ها

  اثر حاضر با قلمی روان و با رویکردی علمی و دینی می تواند راهنمای مناسبی برای آن دسته از افرادی باشد که به مشکلات واقع بینانه نگاه می کنند و قصد تغییر و مقابله با آن ها را دارند.

 • همه آینه‏‌ها

  همه آینه‏‌ها

  " همه آینه ها " نام گزیده غزل های عاشورایی شاعران معاصر است.از شاعران نامی معاصری چون؛ مرحوم قیصر امین پورو ... گرفته تا شاعران جوان تر و کم اشتهارتری چون؛ محمد جواد آسمان، سارا حیدری، مریم سقلاتونی و دیگران.

 • روایتی سیاسی با درونمایه مبارزات مردمی در انقلاب

  روایتی سیاسی با درونمایه مبارزات مردمی در انقلاب

  «عاشقی به سبک ون گوگ» داستانی سیاسی است و درونمایه آن مبارزات مردمی انقلاب علیه حکومت ستم شاهی ایران با رویکردی تاریخی است.

 • «جوشکاری»‌های یک طلبه جوان منتشر شد/۱۰۰ پرسش و پاسخ درباره ازدواج

  «جوشکاری»‌های یک طلبه جوان منتشر شد/۱۰۰ پرسش و پاسخ درباره ازدواج

  این کتاب حاصل سؤال‌ها و جواب‌هایی است که جامعه دانشجویی دانشگاه‌های تهران - از دانشگاه صنعتی شریف و صنعتی امیرکبیر گرفته تا دانشگاه تهران- و دیگر دانشگاه‌های کشور جوشیده و البته حجت‌الاسلام حسین عالمی با بیانی شیوا درباره ازدواج و انتخاب همسر به آنها پاسخ داده است.

 • شهادت‏نامه امام حسین علیه السلام

  شهادت‏نامه امام حسین علیه السلام

  شهادت‏نامه امام حسین علیه السلام، کتابى است که در صدد برآمده تا تأثیرگذارترین بُرهه از زندگى سالار شهیدان علیه السلام – یعنى برهه انسان‏ساز و آزادى ‏بخش قیام کربلا – را مطابق آنچه در دانش‏نامه امام حسین علیه السلام آمده است، البته در مقیاسى کوچک‏تر، اما با اختصارى روشمند، روایت نماید.

 • الگوی اسلامی شادکامی

  الگوی اسلامی شادکامی

  الگوی اسلامی شادکامی در حقیقت، یک تئوری شادکامی از دیدگاه اسلام است که با رویکردی روانشناختی نظریه شادکامی اسلامی را در 12 فصل تبیین کرده است.

 • رهایی از نگرانی(10 راه حل ساده)

  رهایی از نگرانی(10 راه حل ساده)

  این کتاب که در اصل برای افراد غیر متخصص در روانشناسی نگاشته شده است، می تواند راهنمای خوبی برای افراد مبتلا به نگرانی های مزمن و دردسرساز باشد، و با خواندن و عمل به تکالیف این کتاب قطعا کنترل بیشتری بر نگرانی خویش بدست خواهند آورند.

 • معجزه شادی، راهنمایی برای کاهش استرس و بهبود کیفیت زندگی

  معجزه شادی، راهنمایی برای کاهش استرس و بهبود کیفیت زندگی

  نویسنده در این کتاب بخشی از مطالب کتاب را به تعادل بین نظم و آزادی، کار و تفریح، اجتماعی بودن در برابر خلوت گزینی و خود خواهی در برابر خیرخواهی تخصیص داده است.