معرفی کتاب
 • روایت انقلاب اسلامی ویژه نوجوانان

  روایت انقلاب اسلامی ویژه نوجوانان

  امام بدون امت و پیرو، هرگز به سر منزل مقصود نمی‌رسد حتی ائمه اطهار معصومین(ع) آنجا که شرایط همراهی امت با آنان فراهم نشد موفق به تشکیل حکومت اسلامی و سرنگونی حاکمان نشدند...

 • ترجمه کتاب اقبال الاعمال از مفصل‌ترین کتب ادعیه

  ترجمه کتاب اقبال الاعمال از مفصل‌ترین کتب ادعیه

  این کتاب از مفصل‌ترین کتب ادعیه و از معتبرترین آنهاست که همواره مورد عنایت و سفارش بزرگان دین بوده و هست. بیشتر ادعیه ای که در سایر کتب مانند مفاتیح الجنان وجود دارد، برگرفته از کتاب اقبال است.

 • راهکارهای تقویت انگیزه و نشاط

  راهکارهای تقویت انگیزه و نشاط

  كتاب حاضر در بردارنده 110 راهكاركليدي براي ايجاد و تقويت انگيزه و نشاط در زمينه‌هاي مختلف ديني، اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي و سياسي است که همه افراد جامعه به راحتی می‌توانند با به کار بستن آن به انگیزه قوی و نشاط در کار و زندگی دست یابند.

 • سیمای آفتاب؛ خاطرات ناب از زندگانی الهی، سیاسی امام خمینی(ره)

  سیمای آفتاب؛ خاطرات ناب از زندگانی الهی، سیاسی امام خمینی(ره)

  این کتاب که در بردارنده خاطرات ناب از زندگانی الهی، سیاسی امام خمینی(ره) است، در چهار فصل تنظیم شده که در فصل اول با عنوان امام از نگاه نزدیکان و بستگان 78 خاطره از زندگی ایشان را نگارنده ذکر کرده است.

 • دانش‌نامه احادیث پزشکی

  دانش‌نامه احادیث پزشکی

  این مجموعه در راستای جمع آوری احاديثي درباره بهداشت و درمان بيماري‌هاي جسمي تدوین گردیده و شامل آن دسته از احادیثی است که از زبان پیامبر(ص) و امامان معصوم(ع) درباره طب و طبابت، بیماری‌های جسمانی و راه علاج آن‌ها و نیز لزوم رعایت آداب ظاهری مربوط به بدن، بیان شده است.

 • دهه سرنوشت ساز

  دهه سرنوشت ساز

  امام خمینی (ره) تصمیم گرفته بود که بعد سال‌ها دوری از وطن به ایران باز گردد که در 12 بهمن اتفاق تاریخی روی داد و امام بعد از سال‌ها وارد فرودگاه مهر آباد شد و بعد از 10 روز اتفاقات مختلف در نهایت 22 بهمن 1357 انقلاب رسما به پیروزی رسید و نظام پهلوی سقوط کرد.

 • رمان شاهنشاه در کوچه دل‌گشا

  رمان شاهنشاه در کوچه دل‌گشا

  کتاب حاضر، داستان طنزى درباره روابط پنهانى رضاخان با اشخاص متعدد و کشورهاى دیگر است.

 • کتاب 365 قصه به زبان حیوانات

  کتاب 365 قصه به زبان حیوانات

  کتاب 365 قصه به زبان حیوانات به منظور تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان در زبان قصه تالیف شده اما باید توجه داشت قصه‌ها و افسانه‌ها باید حامل نکات اخلاقی و آموزنده باشند. از جمله مهربانی، عدالت، دوری از بخل،حسدو...

 • اخلاق در خانواده

  اخلاق در خانواده

  آنچه در این کتاب می‌خوانید، نوار پیاده شده دروس اخلاق حضرت آیه الله مظاهری در ماه رمضان در سال های 1368 و 1369 شمسی است، به همین دلیل سبک نگارش به گونه‌ای است که خواننده، هنگام مطالعه، احساس خستگی نمی‌کند.

 • تشریح بخشی از فساد در رژیم پهلوی دوم

  تشریح بخشی از فساد در رژیم پهلوی دوم

  کتاب فساد در رژیم پهلوی دوم تلاش کرده با بهره‌گیری از کتاب‌های خاطرات در باریان، اسناد و مدارک به دست آمده از دوران حکومت پهلوی دوم، مفاسد این دوره را بررسی کند.

 • تاریخ تحولات سیاسی ایران

  تاریخ تحولات سیاسی ایران

  کتاب تاریخ تحولات سیاسی ایران،در برگیرنده‌ی مباحثی در زمینه‌ی تاریخ تحولات سیاسی ایران طی پانزده قرن دوران اسلامی است.

 • رمان تفنگ پدر بر بام های تهران

  رمان تفنگ پدر بر بام های تهران

  رمان «تفنگ پدر بر بام های تهران»نوشته حسن بهرامی درباره روزهای خاطره انگیز انقلاب اسلامی ایران است که مبارزات انقلابی مردم ایران را روایت می‌کند که خواندن این کتاب برای آن گروه از خوانندگان ادبیات معاصر که به مطالعه آثاری داستانی با موضوع انقلاب اسلامی ایران علاقه‌مند هستند خالی از لطف نیست.

 • کتاب حکمت ناب؛ درس‌های اخلاق آیت‌الله انصاری شیرازی

  کتاب حکمت ناب؛ درس‌های اخلاق آیت‌الله انصاری شیرازی

  سرمایه روحانیت علم و تقوا است و اگر یک روحانی علم و تقوا داشته باشد، ثروتمند است، و مال و مقام و ... سرمایه طلبگی محسوب نمی‌شود...

 • اخلاق معاشرت

  اخلاق معاشرت

  مردم از پیرامون افراد مغرور، متکبر و خودخواه پراکنده می‌شوند. بر عکس آن، تواضع مردم را به محبت و عنایت و حمایت می‌کشاند. برای همه کسانی که دوست دارند زندگیشان سرشار از صفا و صمیمیت باشد، حریم انسان‌ها و حرمت همگان محفوظ بماند و در یک کلام به دنبال یک زندگی مکتبی هستند، مطالعه این کتاب توصیه می‌شود.

 • پرواز تا بی نهایت؛زندگی و خاطرات شهید بابایی

  پرواز تا بی نهایت؛زندگی و خاطرات شهید بابایی

  کتاب پرواز تا بی نهایت یادنامه‌ای از آن شهید بزرگوار حاصل مصاحبه با 200 نفر از خانواده، دوستان، همرزمان و... عباس بابایی است که در سه بخش کودکی تا انقلاب، انقلاب تا رشادت و رشادت تا شهادت نگاشته شده است.

 • به سوی سعادت ابدی؛ توصیفی از بهشت

  به سوی سعادت ابدی؛ توصیفی از بهشت

  عبدالرضا جمالی کتابی پیرامون بهشت و بهشتیان با عنوان به سوی سعادت ابدی نگاشته که در آن به موضوعات مختلف پیرامون بهشت و بهشتیان را مورد بحث و بررسی قرار داده است.

 • ملیکا مام خورشید عدالت، داستان مادر امام زمان(عج)

  ملیکا مام خورشید عدالت، داستان مادر امام زمان(عج)

  کتاب ملیکا، مام خورشید عدالت اختصاص به داستان ملیکا دختر روم شرقی دارد و سختی‌ها و رنج‌های بسیاردر راه رسیدن به امام حسن عسگری(ع) بیان شده است.

 • آقای بی رویه طنزی برای نوجوان

  آقای بی رویه طنزی برای نوجوان

  از بارزترین ویژگی های این مجموعه، نگاه طنز نویسنده به رویدادهای داستانی است که آن را برای خوانندگان دلپذیرتر کرده و لذت مطالعه یک داستان واقع گرا با زمینه های طنز را برای وی فراهم کرده است.

 • اندیشه سبز ، زندگی سرخ (زمان و زندگی شیخ فضل الله نوری)

  اندیشه سبز ، زندگی سرخ (زمان و زندگی شیخ فضل الله نوری)

  آنچه در کتاب حاضر پیش روست، مروری بر شخصیت علمی، اجتماعی، سیاسی و دینی ِ شیخ فضل الله نوری می‌باشد که توسط محققی متبحّر و خالی از حبّ و بغض‌های به تحریف کشاننده تدوین و بررسی شده است.

 • بصیرت تاریخی، اصول شناخت تاریخ معاصر

  بصیرت تاریخی، اصول شناخت تاریخ معاصر

  کتاب بصیرت تاریخی، موسی نجفی مجموعه‌ای از گفتارها و نوشتارهایی است که پنج قرن اخیر تاریخ ایران را در برمی‌گیرد یعنی از عصر صفویه تا انقلاب اسلامی را شامل می‌شود.