معرفی کتاب
 • نفرپانزدهم

  نفرپانزدهم

  «نفر پانزدهم» ‌عنوان مجموعه سه داستان بلند از جهانگیر خسروشاهی با موضوع دفاع مقدس است که در ۲۶۸ صفحه، از سوی انتشارات عصر داستان منتشر شده است.

 • چگونه جوان بمانیم

  چگونه جوان بمانیم

  پیری زودرس در جوامع مدرن شیوع می‌یابد. یکی از راه‌های مقابله با این معضل، بازگشت به تغذیه سالم است.کتاب حاضر، راه‌های رسیدن به تغذیه سالم را پیش روی مخاطب قرار می‌دهد.

 • تاریخ با غرغرهای اضافه

  تاریخ با غرغرهای اضافه

  كتاب‌هاي اين مجموعة 3 جلدي مروري است بر تاريخ ايران و سرگذشت مردمان اوليه كه به اين سرزمين وارد شدند همراه با چاشني طنز و شوخي، كه نويسنده نام آن را « تاريخ با غرغرهاي اضافه » گذاشته است.

 • تاریخچه پنهان سرمایه داری

  تاریخچه پنهان سرمایه داری

  هاجون چنگدر نه فصل کتاب خود مي‌کوشد تاريخچه واقعي سرمايه داري و جهاني سازي را روايت کند و با حمله به باورهاي نادرست درباره توسعه نشان دهد.


 • «عقربه ها خوابشان می آید»

  «عقربه ها خوابشان می آید»

  عقربه های تنبل ساعت، در نظر راوی رمان «عقربه ها خوابشان می آید» به زور حرکت می کنند و گاهی به خواب فرو می روند؛ خواب عمیقی که قهرمان آنها اسماعیل در تظاهرات علیه رژیم شاهنشاهی به شهادت رسیده و پیکرش مفقود می شود.

 • منشـور فـرهنـگ از دیدگاه مقام معظم رهبری

  منشـور فـرهنـگ از دیدگاه مقام معظم رهبری

  کتاب حاضر که با عنوان « منشور فرهنگ از مقام معظم رهبری » تقدیم می شود، سعی دارد مقید به فرمایشات حضرت آیت الله خامنه ای، مخاطبین را با محورهای اصلی در شناخت موضوعات فرهنگی انقلاب آشنا نماید.

 • معرفی کتاب «مشروعیت دولت در نظام اسلامی»

  معرفی کتاب «مشروعیت دولت در نظام اسلامی»

  فصل سوم کتاب به بررسی همه جانبه ولایت فقیه مهمترین رکن قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و دیدگاه های بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی(ره) می پردازد.

 • صبح روز عيد

  صبح روز عيد

  كتاب" صبح روز عيد" فرازي از زندگي امام رضا(ع)است زماني كه حضرت به دعوت مامون به مرو رفتند و به زور ولايتعهدي را پذيرفتند.روز عيد سعيد فطر، قرار بود حضرت نماز عيد را اقامه نمايند اما با توجه به استقبال و شوق و شور فراوان مردم ،مامون به وحشت افتاد و دستورداد نماز به امامت شخص ديگر ي بر پا شود.

 • شاید فراموشت کنم

  شاید فراموشت کنم

  داستان از این قرار است که «ماشاءالله آذرفر» که شخصی ثروتمند و بانفوذ در دربار شاه بوده نمی‌تواند از همسرش صاحب فرزندی شود و خلاف فیلم‌ها و داستان‌ها برای حل این موضوع به فکر تجدید فراش و... نمی‌افتد! در یک تصمیم‌گیری نادر –او به اتفاق همسرش- ...

 • خاطرات صددرصد واقعی یک سرخپوست پاره‌وقت

  خاطرات صددرصد واقعی یک سرخپوست پاره‌وقت

  راوی داستان، نوجوان سرخ‌پوست ۱۵ساله‌ای است که به نظر می‌رسد از ابتدای تولد تا سنین بالاتر دچار دردسرهای مختلف می‌شود. او به همراه خانوده‌اش در قرارگاهی ویژه سرخ‌پوستان زندگی می‌کند که گویا جز بدبختی و محرومیت تجربه دیگری نمی‌توان در آن داشت. شخصیت توسری‌خور راوی داستان «جونیور» لحظات طنزآمیز و پرالتهاب خاصی در داستان ایجاد نموده که می‌تواند خنده و گریه را برای مخاطب خود فراهم سازد.

 • در آستانه تازه شدن - ۱۰۰ رباعی از شاعران معاصر

  در آستانه تازه شدن - ۱۰۰ رباعی از شاعران معاصر

  این کتاب چهارمین دفتری است که برای شناخت و معرفی بهتر شاعران معاصر،منتشر شده است.

 • راهکارهای عملی برای تربیت نسل منتظر و مهدی یاور

  راهکارهای عملی برای تربیت نسل منتظر و مهدی یاور

  هدف کتاب «خانواده و تربیت مهدوی»، تبیین راهکارهای عملی برای تربیت نسل منتظر و مهدی یاور می باشد. این کتاب، همان طور که از نامش پیداست، رویکردی عملیاتی و کاربردی به این مسئله دارد و در ضمن مباحث کلیدی و معرفتی، پیشنهادات جزئی بسیاری نیز ارائه می کند.

 • روایتی شیرین ازجام زهر

  روایتی شیرین ازجام زهر

  جلال رفیع در این کتاب رهاورد سفر خود به آمريكا را به همراه هيئت اعزامي از ايران و به سرپرستي دكتر ولايتي روایت می کند .روایتی شیرین که در روزگار بعد از جنگ و پذیرش قطعنامه 598، آن روزهای تلخ مثل زهر را به کام خواننده خود گوارامی کند.

 • پاسخ به شبهات کلامی-دین و نبوت

  پاسخ به شبهات کلامی-دین و نبوت

  حجت الاسلام محمد حسن قدردان ملکی در مجموعه چند جلدی به پاسخ گویی پیرامون شبهات کلامی پرداخته که مطالعه آن در شرایطی که دشمنان سعی بر گمراه سازی و تزلزل اعتقادات مسلمانان دارند لازم و ضروری به نظر می رسد.

 • پاسخ به شبهات کلامی-خداشناسی

  پاسخ به شبهات کلامی-خداشناسی

  کتاب پاسخ به شبهات دینی نوشته شده توسط حجت الاسلام محمد حسن قدردان ملکی است. این جلد به نقل و نقد شبهه های متعدد در عرصه خداشناسی و توحید اختصاص دارد.

 • رمان «سه ديدار با مردي كه از فراسوي باور ما مي‌آمد»

  رمان «سه ديدار با مردي كه از فراسوي باور ما مي‌آمد»

  كليت حوادث داستاني كتاب در سه بخش جداگانه روايت مي‌شود كه بخش اول حالتي توصيفي دارد و در قالب داستاني نمي‌گنجد. صحبت اصلي نويسنده درباره ورود مردي است كه از دريا بر آمده و يك راست به منزل راوي مي‌آيد و در پي آن مريدي راوي مشخص و تعريف و تمجيدهاي از خود مطرح مي‌شود. در بخش دوم، داستان به دوران نوجواني امام بر مي‌گردد.

 • حتی مردها هم گاهی گریه می کنند

  حتی مردها هم گاهی گریه می کنند

  داستان «حتي مردها هم گاهي گريه مي‌كنند» از زبان شخصيت نوجوان، عليرضا روايت مي‌شود كه ماجراي فروختن خانه پدر بزرگ توسط فرزندانش(دايي طالب و دايي مرتضي) و آوارگي پيرمرد در دوران كهنسالي و در نهايت اقامت او در يكي از...

 • کتاب رمز و راز جوانی و سلامتی

  کتاب رمز و راز جوانی و سلامتی

  کتاب حاضر، حاوی مطالبی است در خصوص تغذیه و تاثیر آن بر سلامت انسان و طول عمر نیز راه‌کارهایی عقلی به منظور پیش‌گیری و یا درمان برخی بیماری‌ها به وسیله‌ی تغذیه‌ی صحیح است.

 • معرفی کتاب انس با قرآن کریم

  معرفی کتاب انس با قرآن کریم

  کتاب حاضر مروری بر منویات حضرت امام خامنه ای پیرامون انس با قرآن کریم است که به کوشش علی رجبی ابهری جمع آوری شده است.

 • آقای شهردار

  آقای شهردار

  این کتاب در اولین بخش خود با عنوان "تولد یک پروانه" به تشریح خلاصه ای از سیر کلی زندگانی شهید مهدی باکری می پردازد. مهدی باکری فرمانده لشکر عاشورا می باشد و از این جهت در اولین کتاب قصه فرماندهان به زندگانی او پرداخته شده است.