معرفی کتاب
 • شاید فراموشت کنم

  شاید فراموشت کنم

  داستان از این قرار است که «ماشاءالله آذرفر» که شخصی ثروتمند و بانفوذ در دربار شاه بوده نمی‌تواند از همسرش صاحب فرزندی شود و خلاف فیلم‌ها و داستان‌ها برای حل این موضوع به فکر تجدید فراش و... نمی‌افتد! در یک تصمیم‌گیری نادر –او به اتفاق همسرش- ...

 • خاطرات صددرصد واقعی یک سرخپوست پاره‌وقت

  خاطرات صددرصد واقعی یک سرخپوست پاره‌وقت

  راوی داستان، نوجوان سرخ‌پوست ۱۵ساله‌ای است که به نظر می‌رسد از ابتدای تولد تا سنین بالاتر دچار دردسرهای مختلف می‌شود. او به همراه خانوده‌اش در قرارگاهی ویژه سرخ‌پوستان زندگی می‌کند که گویا جز بدبختی و محرومیت تجربه دیگری نمی‌توان در آن داشت. شخصیت توسری‌خور راوی داستان «جونیور» لحظات طنزآمیز و پرالتهاب خاصی در داستان ایجاد نموده که می‌تواند خنده و گریه را برای مخاطب خود فراهم سازد.

 • در آستانه تازه شدن - ۱۰۰ رباعی از شاعران معاصر

  در آستانه تازه شدن - ۱۰۰ رباعی از شاعران معاصر

  این کتاب چهارمین دفتری است که برای شناخت و معرفی بهتر شاعران معاصر،منتشر شده است.

 • راهکارهای عملی برای تربیت نسل منتظر و مهدی یاور

  راهکارهای عملی برای تربیت نسل منتظر و مهدی یاور

  هدف کتاب «خانواده و تربیت مهدوی»، تبیین راهکارهای عملی برای تربیت نسل منتظر و مهدی یاور می باشد. این کتاب، همان طور که از نامش پیداست، رویکردی عملیاتی و کاربردی به این مسئله دارد و در ضمن مباحث کلیدی و معرفتی، پیشنهادات جزئی بسیاری نیز ارائه می کند.

 • روایتی شیرین ازجام زهر

  روایتی شیرین ازجام زهر

  جلال رفیع در این کتاب رهاورد سفر خود به آمريكا را به همراه هيئت اعزامي از ايران و به سرپرستي دكتر ولايتي روایت می کند .روایتی شیرین که در روزگار بعد از جنگ و پذیرش قطعنامه 598، آن روزهای تلخ مثل زهر را به کام خواننده خود گوارامی کند.

 • پاسخ به شبهات کلامی-دین و نبوت

  پاسخ به شبهات کلامی-دین و نبوت

  حجت الاسلام محمد حسن قدردان ملکی در مجموعه چند جلدی به پاسخ گویی پیرامون شبهات کلامی پرداخته که مطالعه آن در شرایطی که دشمنان سعی بر گمراه سازی و تزلزل اعتقادات مسلمانان دارند لازم و ضروری به نظر می رسد.

 • پاسخ به شبهات کلامی-خداشناسی

  پاسخ به شبهات کلامی-خداشناسی

  کتاب پاسخ به شبهات دینی نوشته شده توسط حجت الاسلام محمد حسن قدردان ملکی است. این جلد به نقل و نقد شبهه های متعدد در عرصه خداشناسی و توحید اختصاص دارد.

 • رمان «سه ديدار با مردي كه از فراسوي باور ما مي‌آمد»

  رمان «سه ديدار با مردي كه از فراسوي باور ما مي‌آمد»

  كليت حوادث داستاني كتاب در سه بخش جداگانه روايت مي‌شود كه بخش اول حالتي توصيفي دارد و در قالب داستاني نمي‌گنجد. صحبت اصلي نويسنده درباره ورود مردي است كه از دريا بر آمده و يك راست به منزل راوي مي‌آيد و در پي آن مريدي راوي مشخص و تعريف و تمجيدهاي از خود مطرح مي‌شود. در بخش دوم، داستان به دوران نوجواني امام بر مي‌گردد.

 • حتی مردها هم گاهی گریه می کنند

  حتی مردها هم گاهی گریه می کنند

  داستان «حتي مردها هم گاهي گريه مي‌كنند» از زبان شخصيت نوجوان، عليرضا روايت مي‌شود كه ماجراي فروختن خانه پدر بزرگ توسط فرزندانش(دايي طالب و دايي مرتضي) و آوارگي پيرمرد در دوران كهنسالي و در نهايت اقامت او در يكي از...

 • کتاب رمز و راز جوانی و سلامتی

  کتاب رمز و راز جوانی و سلامتی

  کتاب حاضر، حاوی مطالبی است در خصوص تغذیه و تاثیر آن بر سلامت انسان و طول عمر نیز راه‌کارهایی عقلی به منظور پیش‌گیری و یا درمان برخی بیماری‌ها به وسیله‌ی تغذیه‌ی صحیح است.

 • معرفی کتاب انس با قرآن کریم

  معرفی کتاب انس با قرآن کریم

  کتاب حاضر مروری بر منویات حضرت امام خامنه ای پیرامون انس با قرآن کریم است که به کوشش علی رجبی ابهری جمع آوری شده است.

 • آقای شهردار

  آقای شهردار

  این کتاب در اولین بخش خود با عنوان "تولد یک پروانه" به تشریح خلاصه ای از سیر کلی زندگانی شهید مهدی باکری می پردازد. مهدی باکری فرمانده لشکر عاشورا می باشد و از این جهت در اولین کتاب قصه فرماندهان به زندگانی او پرداخته شده است.

 • جوان در چشم و دل پیامبر

  جوان در چشم و دل پیامبر

  آنچه که در این کتاب می‌خوانید گوشه‌ای از سیره آن حضرت در برخورد با جوانان می‌باشد که می‌تواند الگویی برای همه خانواده‌های ایرانی الخصوص جوانان باشد.


 • معرفی کتاب «تولد دوباره»

  معرفی کتاب «تولد دوباره»

  «تولد دوباره»، مجموعه داستان‌هاي شهيد آمنه (بنت الهدي) صدر است كه خود، از دو خانواده جليل (آيت الله سيد حيدر صدر و آيت الله شيخ محمدرضا آل ياسين) برخاسته و از هر دو وارستگي و فرزانگي به ارث برده است.

 • معرفی منشـور فـرهنـگ از دیدگاه امام خمینی(ره)

  معرفی منشـور فـرهنـگ از دیدگاه امام خمینی(ره)

  کتاب حاضر که با عنوان « منشور فرهنگ از نگاه امام خمینی ( ره ) » تقدیم می شود، سعی دارد مقید به فرمایشات امام راحل، مخاطبین را با محورهای اصلی در شناخت موضوعات فرهنگی انقلاب آشنا نماید.

 • «کانال مهتاب»کانالی به ادبیات دفاع مقدس

  «کانال مهتاب»کانالی به ادبیات دفاع مقدس

  این اثرحال و هوای صمیمی سال های جنگ، لحظات ناب و فرهنگ ناب جبهه را در خود جای داده است.

 • اتول نامه

  اتول نامه

  «اُتول‌نامه»یا «فرهنگ ماشین‌نوشته‌ها» عنوان کتابی است که نوشته‌ها، شعرها و سروده‌های عامیانه‌ای را که پشت و پیش اتومبیل‌ها نوشته می‌شوند، دربر می‌گیرد و برای هر یک توضیح و تفسیر و گاه تصویری ارائه می‌دهد.

 • غروب بود وتو بودی

  غروب بود وتو بودی

  چرخه عجیبی است! معصومیت محکوم درختان، برگ‌ها و گیاهان. نه، هیچ‌کس محکوم نیست. متهم نگاه ماست. درخت عریان، برگ‌های ریزان، داس باغبان... همه آیینه‌های روشن آفرینش‌اند. همه تصویرهایی از یک حقیقت، از حقیقت یگانه.

 • از خود تا خدا

  از خود تا خدا

  اين اثر ارزشمند مي كوشد تا حديث "من عرف نفسه فقد عرف ربّه" را در محور هاي گوناگون به اثبات برساند و هم چنين خط بطلاني بر عقيده ي عدم شناخت خود و خدا بكشد.

 • معرفی کتاب لذت حضور

  معرفی کتاب لذت حضور

  کتاب «لذت حضور»با ارائه ی راهکارهایی عملی در زمینه ی ایجاد حضور قلب در عبادات و تبیین روش های تقویت حضور روحانی انسان در پیش گاه حضرت حق در اثنای عبادات به ویژه نماز، بر آن است تا ما را لذت حضور بچشاند.