پیشخوان خبر
 • آرما منتشر کرد: "رنگ رنگ جنگ" روایت‌هایی از کودکی یکی از بچه های نسل جنگ

  آرما منتشر کرد: "رنگ رنگ جنگ" روایت‌هایی از کودکی یکی از بچه های نسل جنگ

  به گزارش کتابستان به نقل از روابط عمومی نشر آرما، کتاب «رنگ، رنگ، جنگ» جدیدترین اثر " محسن حسام مظاهری" با مقدمه استاد "علیرضا کمری" به صورت مصور وارد بازار شد. این کتاب درهزار نسخه با مبلغ 8500تومان وارد بازار شده است.

 • کتاب مناظره‌های معصومان وارد بازار نشر شد

  کتاب مناظره‌های معصومان وارد بازار نشر شد

  کتاب مناظره‌های معصومان علیهم‌السلام (مناظره با مادیها و اهل کتاب و مخالفان) به قلم حضرت آیت‌الله جعفر سبحانی در 299 صفحه و با شمارگان 1000 جلد به همت انتشارات توحید به بازار کتاب ارائه شده است.

 • برپایی نمایشگاه کتاب در شهر مقدس قم

  برپایی نمایشگاه کتاب در شهر مقدس قم

  به گزارش کتابستان، نمایشگاه کتاب استانی شهر مقدس قم از چهارشنبه 29 دی ماه تا پنجم بهمن در مجتمع ناشران، واقع در میدان معلم در دو نوبت صبح و عصر برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.در این نمایشگاه بیش از 43هزار عنوان کتاب و با چهل درصد تخفیف به بازدیدکنندگان عرضه می‌شود. • «خدا می‌خواست زنده ‌بمانی» درباره زندگی شهیدصیادشیرازی به چاپ ششم رسید

  «خدا می‌خواست زنده ‌بمانی» درباره زندگی شهیدصیادشیرازی به چاپ ششم رسید

  انتشارات روایت فتح چاپ ششم کتاب «خدا می‌خواست زنده بمانی (کتاب شهیدصیاد شیرازی)» تألیف «فاطمه غفاری» را در 248 صفحه و با شمارگان 1100 نسخه منتشر و روانه بازار نشر کرده است .

 • انتشار کتاب تغییرات جمعیتی و نقش آن در تحولات مختلف جامعه از سوی م

  انتشار کتاب تغییرات جمعیتی و نقش آن در تحولات مختلف جامعه از سوی م

  کتاب «تغییرات جمعیتی و نقش آن در تحولات مختلف جامعه» با موضوع گفت‌وگو با اندیشمندان علوم انسانی و اسلامی درباره تغییرات جمعیتی، تنظیم هادی عرب از سوی انتشارات مؤسسه امام خمینی رحمة الله علیه منتشر شد.

 • آثار برگزیده سه دوره پیشین جشنواره داستان انقلاب رونمایی می‌شود

  آثار برگزیده سه دوره پیشین جشنواره داستان انقلاب رونمایی می‌شود

  انتشارات سوره مهر در نظر دارد تا تمام آثار برگزیده در دوره‌های سوم، چهارم و پنجم جشنواره داستان انقلاب را تا زمان برگزاری اختتامیه ششمین دوره به چاپ برساند و در مراسم پایانی این دوره از جشنواره از این آثار رونمایی به عمل آورد.

 • رمان انقلاب نمونه اثرگذار خارجی ندارد

  رمان انقلاب نمونه اثرگذار خارجی ندارد

  جنگ تحمیلی، فکر و ذکر همه مردم را به خود معطوف کرد و نویسندگان هم از این قاعده مستثنی نبودند. این مقوله، مساله مرگ و زندگی بود و طبیعی است که همه چیز را تحت‌الشعاع قرار دهد. دفا‌ع‌مقدس هشت سال طول کشید و این جنگ پس از جنگ ویتنام طولانی‌ترین جنگ قرن بیستم به حساب می‌آید...

 • «علیرضا فرهمند»، مترجم کتاب «ریشه‌ها»، صبح امروز دار فانی را وداع گفت

  «علیرضا فرهمند»، مترجم کتاب «ریشه‌ها»، صبح امروز دار فانی را وداع گفت

  «علیرضا فرهنمد»، مترجم و روزنامه‌نگار پیشکسوت ایرانی، در سن 73 به دلیل بیماری سرطان در بیمارستان سجاد تهران به دیار حق شتافت.علیرضا فرهمند، روزنامه‌نگار و مترجم سال 1319 چشم به‌جهان گشود و در سال‌های پیش از انقلاب، دبیری سرویس بین‌الملل روزنامه کیهان را برعهده داشت.

 • جزئیات تبلیغ کتاب در تلویزیون در گفت‌وگوی فارس با مدیر مرکز رسانه‌ای شیرازه

  جزئیات تبلیغ کتاب در تلویزیون در گفت‌وگوی فارس با مدیر مرکز رسانه‌ای شیرازه

  تا الان ما به تعدادی از ناشران اطلاع رسانی کرده‌ایم و چون پخش آگهی کتاب در صدا و سیما مرسوم نبوده،‌ اطلاع رسانی ما هم محدود بوده است.

 • فرهنگ اصطلاحات طلاب منشر شد

  فرهنگ اصطلاحات طلاب منشر شد

  به گزارش کتابستان کتاب فرهنگ اصطلاحات طلاب به قلم حجت الاسلام مهدی مسائلی از سوی نشر آرما منتشر شد.این کتاب در هزار شمارگان به مبلغ 7500هزار تومان وارد بازار شده است که علاقه‌مندان برای تهییه این کتاب می‌توانند به انتشارات سوره مهر به نشانی قم، خیابان ارم، روبه روی پاساژ قدس، ساختمان کوثر مراجعه یا با شماره تلفن 02537839406تماس حاصل نمایند.

 • وصیتنامه فلسفی روژه گارودی

  وصیتنامه فلسفی روژه گارودی

  چاپ دوم کتاب «سرگذشت قرن بیستم: وصیتنامه فلسفی روژه گارودی» اثر روژه گارودی با ترجمه افضل وثوقی از سوی انتشارات سروش منتشر و راهی بازار نشر شد.

 • آشتی تبلیغات بازرگانی صدا و سیما با کتاب

  آشتی تبلیغات بازرگانی صدا و سیما با کتاب

  تقریبا دو سالی است که از تاکید صریح مقام معظم رهبری درباره تبلیغ کتاب در تلویزیون می‌گذرد.ایشان در آن دیدار تاکید داشتنداز این که «امروز برای برخی کالا‌ها و محصولات کم‌اهمیت و حتی مضر تبلیغات گسترده‌ای در صدا و سیما و مطبوعات می‌شود؛ اما برای کتاب که محصولی باعظمت و با ارزش است، تبلیغ و تشویق مناسبی صورت نمی‌گیرد.»

 • پارسی‌نژاد به «شب دنیا» رسید

  پارسی‌نژاد به «شب دنیا» رسید

  رمان «شب دنیا» به قلم این نویسنده قرار است به زودی از سوی انتشارات عصر داستان، روانه بازار نشر شود.

 • بهترین کتاب‌های سال 2013 به انتخاب کاربران سایت کتابخوانی گود ریدرز (کتابخوانان خوب)

  بهترین کتاب‌های سال 2013 به انتخاب کاربران سایت کتابخوانی گود ریدرز (کتابخوانان خوب)

  مخاطبان سایت گود ریدرز که یک سایت اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن تجربه های کتابخوانی است، بهترین کتاب های سال را با رای آنلاین خود انتخاب کردند. این سایت که بیش از 20 میلیون مخاطب دارد، در 15 بخش بهترین آثار منتخب به رای خوانندگان خود را انتخاب کرد.

 • «خانواده و تربیت مهدوی» به چاپ هشتم رسید

  «خانواده و تربیت مهدوی» به چاپ هشتم رسید

  کتاب «خانواده و تربیت مهدوی» نوشته حجج‌الاسلام و المسلمین مرتضی آقاتهرانی و محمدباقر حیدری کاشانی به چاپ هشتم رسید.به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی این کتاب ضمن بررسی سیمای خانواده در نظام هستی، سیره نبوی و در آخرالزمان، به نقش خانواده و بسط اهمیت خانواده در تربیت فرزندان می پردازد.

 • دمیدن بر تنور« ممیزی» و نشانیِ غلط وزیر ارشاد

  دمیدن بر تنور« ممیزی» و نشانیِ غلط وزیر ارشاد

  دیدار اخیر معاون فرهنگی ارشاد با فعالان حوزه نشر در این دیدار که شامگاه سه‌شنبه، 28 آبان و به مناسبت بیست و یکمین دوره هفته کتاب برگزار شد،‌ نمایندگان جریان‌ها و انجمن‌های مختلف نشر، صریح و مستقیم و چهره به چهره با معاون فرهنگی ارشاد به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

 • مدیر نشر نسیما میهمان پنجمین نشست صبح ناشر

  مدیر نشر نسیما میهمان پنجمین نشست صبح ناشر

  پنجمین نشست صبح ناشر با حضور مدیر‌عامل نشر نسیما صبح یکشنبه 2 دی ماه در مرکز رسانه‌ای شیرازه برگزار می‌شود.

 • خالق «کشتی پهلوگرفته» پر‌مخاطب‌ترین نویسنده ایرانی شد

  خالق «کشتی پهلوگرفته» پر‌مخاطب‌ترین نویسنده ایرانی شد

  برنامه تلویزیونی کارنامه که شب گذشته، پنجشنبه 28 آذر از ساعت 21 در شبکه چهارم سیما و با موضوع نقد و بررسی کتاب پخش شد،اقدام به برگزاری یک نظرسنجی از مخاطبانش درباره سلیقه آنها در مورد نویسندگان معاصر پرداخت.در پایان این برنامه و بنابر اعلام مجریان آن، سیدمهدی شجاعی با کسب 36.74 درصد از آراء مخاطبان این برنامه در رتبه نخست قرار گرفت

 • رونمایی از مجموعه قصه عاشورا

  رونمایی از مجموعه قصه عاشورا

  به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، مراسم رونمایی از دفتر اول مجموعه‌ی پانزده جلدی از کتاب «قصه عاشورا» در سرسرای نور واقع در فرهنگسرای امام علی علیه السلام برگزار شد. این کتاب برای گروه سنی کودک و نوجوان است به نویسندگی پرویز امینی و با همکاری شرکت توزیع و نشر ترنج تولید شده است.

 • برترین‌های قرن بیستم معرفی شدند

  برترین‌های قرن بیستم معرفی شدند

  به گزارش خبرآنلاین، اغلب آثار منتخب در کشورمان ترجمه و منتشر شده است. علاقمندان می توانند از طریق سایت www.toptenbooks.net به ده انتخاب برتر این نویسندگان دسترسی داشته باشند.