پیشخوان خبر
 • «رسم دلبری» یک مبارز انقلابی به پیشخوان کتابفروشی‌ها رسید

  «رسم دلبری» یک مبارز انقلابی به پیشخوان کتابفروشی‌ها رسید

  کتاب «رسم دلبری» از مجموعه کتاب‌های طرح تدوین تاریخ انقلاب اسلامی مرکز اسلامی در قالب یک زندگینامه داستانی بلند منتشر شد.

 • خاطرات سردار قاسم سلیمانی از نبردهای پیروز

  خاطرات سردار قاسم سلیمانی از نبردهای پیروز

  کتاب «نبردهای پیروز» حاصل مصاحبه عباس میرزایی، نویسنده کتاب با بیش از 110 نفر از رزمندگان شرکت کننده در عملیات ثامن الائمه(ع) و نزدیک به 140 مصاحبه با رزمندگان حاضر در عملیات طریق القدس است که در آینده‌ای نزدیک منتشر و روانه بازار نشر خواهد شد.

 • رونمایی از کتاب سنگ سلام

  رونمایی از کتاب سنگ سلام

  رمان «سنگ سلام» جدیدترین اثر محمدرضا بایرامی شنبه آینده در در مراسمی با حضور رضا امیرخانی، احمد دهقان و حسین فتاحی در سرای داستان رونمایی می‌شود.

 • «مفاتیح‌ الحیات» به چاپ یکصد و سی و نهم رسید

  «مفاتیح‌ الحیات» به چاپ یکصد و سی و نهم رسید

  مرکز بین‌المللی نشر اسراء چاپ یکصد و سی و هفت تا یکصد و سی و نه کتاب «مفاتیح الحیات» را در هر نوبت 5 هزار تیراژ به زودی منتشر و روانه بازار نشر می‌کند.

 • استقبال از داستان زندگی پروفسور حسابی با خاطرات شمسی سبحانی

  استقبال از داستان زندگی پروفسور حسابی با خاطرات شمسی سبحانی

  داستان کتاب «مرد نخستین» که از مجموعه مفاخر ملی، مذهبی است، از چهارم اسفند 1281 هجری شمسی، همزمان با تولد پرفسور حسابی آغاز می‌شود و در اسفند سال 1345 هجری شمسی، آنگاه که حسابی درگذشت، به پایان می‌رسد.

 • کانون اندیشه جوان کتاب «لذت نقد» را به بوته نقد می‌برد

  کانون اندیشه جوان کتاب «لذت نقد» را به بوته نقد می‌برد

  جلسه نقد و بررسی کتاب «لذت نقد» نوشته مسعود فراستی، 15 مهر‌ماه در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود.

 • ناشران باید در تصمیم‌گیری‌ها نقش اصلی داشته باشند

  ناشران باید در تصمیم‌گیری‌ها نقش اصلی داشته باشند

  مدیر انتشارت پیام کتاب تاخیر در انتخاب معاون فرهنگی وزیر ارشاد را زمینه‌ساز ایجاد اختلال در امور نشر دانست و گفت: این تاخیر باعث شده حمایت‌های این وزارتخانه از ناشران کم‌رنگ شود.

 • «شیر پیروز خدا» به سوره مهر رسید

  «شیر پیروز خدا» به سوره مهر رسید

  «شیر پیروز خدا» عنوان رمانی است که بر اساس زندگانی امام علی (ع) نوشته‌ام و به نوعی سرگذشت داستانی شخصیت ایشان است. این کتاب زندگی امام علی (ع) را از کودکی تا شهادت در بر می‌گیرد.

 • تجدید چاپ ۲ اثر داستانی سیدعلی شجاعی

  تجدید چاپ ۲ اثر داستانی سیدعلی شجاعی

  دو کتاب داستانی سیدعلی شجاعی نویسنده جوان و صاحب نام کشورمان بار دیگر توسط انتشارات نیستان تجدید چاپ شد.«فصل شیدایی لاله‌ها» که رمان عاشورایی سیدعلی شجاعی است به چاپ چهارم رسیده است.کتاب دیگر این نویسنده جوان مجموعه داستان‌ کوتاه «عاشقی به وقت کتیبه‌ها» است که به چاپ سوم رسیده است.

 • «چای با طعم انتخاب»منتشر شد

  «چای با طعم انتخاب»منتشر شد

  کتاب چای با طعم انتخاب(خواستگاری و فرآيند ارزيابی) نوشته علیرضا جمشیدی از سوی انتشارات آستان قدس رضوی منتشر شد.

 • تحلیلی مکتوب از نقش تاریخی زن در قرآن کریم

  تحلیلی مکتوب از نقش تاریخی زن در قرآن کریم

  سید ابراهیم حسینی در کتاب «نقش تاریخی زن از دیدگاه قرآن» به تحلیل و واکاوی نقش زن پرداخته است و با معرفی زنان الگو در قرآن کریم، کوشیده‌است الگوهای مناسبی را به دختران جوان معرفی کند.

 • «فلسفه، ایدئولوژی و دروغ» راهی بازار کتاب شد

  «فلسفه، ایدئولوژی و دروغ» راهی بازار کتاب شد

  کتاب «فلسفه، ایدئولوژی و دروغ» شهریور امسال در 282 صفحه و به شمارگان 1100 نسخه از سوی انتشارات سخن منتشر شد.

 • «ادیان در خدمت انسان» با ویرایش جدید منتشر می‌شود

  «ادیان در خدمت انسان» با ویرایش جدید منتشر می‌شود

  ویراست جدید کتاب «ادیان در خدمت انسان» جستارهایی درباره دین و مسائل جهان معاصر از سخنرانی‌های امام موسی صدر به اهتمام و ترجمه موسسه فرهنگی ـ تحقیقاتی امام موسی صدر منتشر می‌شود.

 • «رهایی از ناآرامی» منتشر شد

  «رهایی از ناآرامی» منتشر شد

  کتاب «رهایی از ناآرامی» به قلم دکتر سیدحمیدرضا علوی از سوی انتشارات بوستان کتاب قم منتشر شد.کتاب رهایی از ناآرامی، اثری تخصصی برای طلاب و دانشجویان در گروه اخلاق و علوم تربیتی به شمار می‌آید.

 • انتشار کتاب «مناسك حج» با ويرايش و استفتائات جديد

  انتشار کتاب «مناسك حج» با ويرايش و استفتائات جديد

  ویرایش جدید کتاب«مناسک حج» مطابق با فتاوای امام خمینی(ره) و حواشی مراجع تقلید و استفتائات جدید با شمارگان دو هزار نسخه در 860 صفحه و به بهای 210 هزار ریال از سوی موسسه فرهنگی مشعر وابسته به بعثه مقام معظم رهبری منتشر شده است.

 • «دعاهای قرآن کریم»

  «دعاهای قرآن کریم»

  چاپ دوم کتاب «دعاهای قرآن کریم» به قلم حسن فایضی از سوی انتشارات فیض کاشانی منتشر شده است.این کتاب به بیان دعاهایی که در قرآن از زبان پیامبران الهی وامامان معصوم(ع) بیان شده، پرداخته است.

 • نرم ‏افزار ترنج؛ یک هدیه شگفت‏ انگیز به کتابخوان‏ها

  نرم ‏افزار ترنج؛ یک هدیه شگفت‏ انگیز به کتابخوان‏ها

  وی در پایان درباره نام نرم‌افزار اضافه کرد: نام نرم‌افزار فعلا و در مراحل تولید و پیاده سازی «کتابخوان ترنج» است، اما احتمالا با اسم و برند متفاوت خواهد داشت.

 • «من سیاسی نیستم!»به بازار نشر رسید

  «من سیاسی نیستم!»به بازار نشر رسید

  به گزارش بایگاه اینترنتی کتابستان کتاب «من سیاسی نیستم!» به بازار نشر رسید.این کتاب نوشته وحید ملتجی است که انتشارات آرما آن را منتشر کرده است. • «جامعه شناسی انتخاب یازدهم» به بازار کتاب آمد

  «جامعه شناسی انتخاب یازدهم» به بازار کتاب آمد

  کتاب «جامعه شناسی انتخاب یازدهم» اولین کتابی است که درباره جامعه شناسی انتخابات ریاست جمهوری سال 1392 ایران روانه بازار شده است .

 • نرم‌افزاری قابل رقابت با کتاب‌خوان‌های تراز اول دنیا

  نرم‌افزاری قابل رقابت با کتاب‌خوان‌های تراز اول دنیا

  احسان کریم‌خانی، مسئول پروژه های نرم‌افزاری مجمع ناشران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دغدغه تولید کتاب دیجیتال، دغدغه‌ای قدیمی است، گفت: از زمانی که این بحث در کشورهایی مانند آمریکا مطرح شد، در کشور ما نیز به این مساله پرداخته شد، اما در آن زمان بعضی‌ها می‌گفتند که بازار ما با بازار کشورهای اروپایی و آمریکایی متفاوت است و به محصولی به اسم کتاب دیجیتال احتیاج ندارد.