پیشخوان خبر
 • چاپ سوم دایره المعارف مصور تاریخ یهودیت وصهیونیسم

  چاپ سوم دایره المعارف مصور تاریخ یهودیت وصهیونیسم

  چاپ سوم دایره المعارف مصور یهودیت بزودی روانه بازار نشر خواهد شد.این کتاب که اولین دایره المعارف از دایره المعارف های هفت گانه نشر سایان می باشد توانست در مدت کوتاهی جای خود را درمیان کتابخوانان باز کند وبا وجود نفیس بودن کتاب وقیمت نسبتا بالای آن در کمتر از سه ماه به چاپ سوم برسد.

 • چاپ بیستم شطرنج با ماشین قیامت

  چاپ بیستم شطرنج با ماشین قیامت

  رمان «شطرنج با ماشین قیامت» نوشته حبیب احمدزاده به چاپ بیستم رسیده و به زودی از سوی انتشارات سوره مهر روانه بازار می‌شود.

 • برندگان جوایز در شانزدهمین جشنواره کتاب کودک ونوجوان

  برندگان جوایز در شانزدهمین جشنواره کتاب کودک ونوجوان

  در مراسمی که روز 18 تیر در مرکز آفرینش‌های فرهنگی، هنری کانون در تهران برگزار شد 57 اثر از میان 682 اثر بررسی شده در بخش‌های کودک و نوجوان شانزدهمین جشنواره، شایسته دریافت جایزه شد.

 • درکمتر از دوماه چاپ دوم حا سین نون

  درکمتر از دوماه چاپ دوم حا سین نون

  «حاء . سین. نون »عنوان رمانی از سید علی شجاعی است که در آن به 11 سال پایانی زندگی امام، شامل امیری، صلح و شهادت ایشان پرداخته شده است.به گزارش پایگاه اینترنتی کتابستان این کتاب 164 صفحه ای که انتشارات «کتاب نیستان »نخستین بار آن را منتشر کرد به چاپ دوم رسید.

 • دشت های سوزان چاپ دومی شد

  دشت های سوزان چاپ دومی شد

  به گزارش پایگاه اینترنتی کتابستان کتاب «دشت‌های سوزان» صادق کرمیار پس از گذشت یک سال به چاپ دوم رسید .این رمان در اواخر سال90 منتشر شده است و به جریان حمله و فتنه انگیزی انگلیسی ها برای سلطه بر نفت ایران اشاره دارد، داستان کتاب به جریان غائله شیخ خزعل می پردازد.

 • کتابی خواندنی درباره پنج تن آل عبا

  کتابی خواندنی درباره پنج تن آل عبا

  به گزارش پایگاه اینترنتی کتابستان کتاب غنچه یاس کبود راهی بازار نشر شد.این اثر از داستان ازدواج حضرت علی(ع) با حضرت فاطمه(س) شروع می‌شود و در ادامه با ماجرای ولادت امام حسن(ع) ادامه پیدا می‌کند.

 • آیا می دانید پرفروش ترین کتابهای دنیا کدامند؟

  آیا می دانید پرفروش ترین کتابهای دنیا کدامند؟

  ایسنا گزارش داد: نگاهی به کتاب‌هایی که بیشترین تیراژ را در ادوار تاریخ داشته‌اند، خالی از لطف نیست. در گزارش پیش‌رو نگاهی داریم به کتاب‌ها و مجموعه‌های چندجلدی که بیشترین تیراژ چاپخانه‌های جهان را در دست دارند. این آمار در سه بخش تیراژ بالای 100 میلیون‌، بین 50 تا 100 میلیون و بین 30 تا 50 میلیون نسخه ارائه می‌شود.

 • جلسه نقد کتاب سه کاهن در فرهنگسرای بهمن

  جلسه نقد کتاب سه کاهن در فرهنگسرای بهمن

  به گزارش پایگاه اینترنتی کتابستان جلسه‌ نقد کتاب سه کاهن نوشته‌ی مجید قیصری، دوشنبه 20 خرداد با حضور نویسنده‌ی کتاب در فرهنگ‌سرای بهمن برگزار می‌شود.در این نشست که نخستین نشست از جلسات نقد کتاب این فرهنگ‌سرا خواهد بود، محمدعلی علومی و محسن فرجی به عنوان منتقد، نظرات خود را درباره‌ کتاب در حضور علاقه‌مندان طرح خواهند کرد.

 • عیار مدیران

  عیار مدیران

  به گزارش خبرآنلاین کتاب «عیار مدیران» در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری از سوی موسسه انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب مورد تائید قرار گرفت. این کتاب که برگرفته از بیانات و مواضع رهبر انقلاب اسلامی در طول ۲۴ سال گذشته است توصیه‌ها و توصیف‌های معظم‌له در ارتباط با مدیران نظام، جمع‌آوری و با طبقه‌بندی مناسبی ارایه نموده است.

 • آخرین یادگار از امیر خان فردی

  آخرین یادگار از امیر خان فردی

  مراسم گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم امیر حسین فردی 28 خرداد در سالن مهر حوزه هنری برگزار می شود و اهالی فرهنگ و ادب در این مراسم حضور خواهند داشت.

 • فاضل نظری کی و کجا؟

  فاضل نظری کی و کجا؟


  به گزارش پایگاه اینترنتی کتابستان فاضل نظری شاعر جوان کشورمان، یکشنبه 12/3/92با حضور در شهر کتاب مرکزی با مخاطبان خود دیدار می کند و اشعاری از مجموعه شعرهای خود را می خواند.

 • کالک های خالی

  کالک های خالی


  کتاب کالکهای خالی خاطرات سرلشگر جعفری جزء پر فروش ترین کتابهای ادبیات پایداری در سال جاری شده است این اثر حاصل تنها 10 جلسه گفتگوی این نویسندگان با سرلشگر جعفری است و در نمایشگاه کتاب امسال رونمایی شده بود.

 • رمان خیانت های بنی صدر به سوره مهر سپرده شد

  رمان خیانت های بنی صدر به سوره مهر سپرده شد

  فیروز زنوزی جلالی نویسنده با اشاره به آثار در دست انتشار خود از چاپ سومین اپیزود از سه‌گانه‌اش با موضوع دفاع مقدس و خرمشهر خبر داد

 • ده دوره انتخابات ریاست جمهوری در مردان جمهور

  ده دوره انتخابات ریاست جمهوری در مردان جمهور

  کتاب مردان جمهور توسط انتشارات قدر ولایت به چاپ رسید.بنا به گزارش پایگاه اینترنتی کتابستان کتاب مردان جمهور که به بررسی ده دوره ی انتخابات ریاست جمهوری در ایران پرداخته است به تازگی به بازار عرضه شده است.هدف از ارائه این کتاب آشناسازی مخاطبین با تاریخ انتخابات در دوره های گذشته است

 • کتاب طیب به چاپ سوم رسید

  کتاب طیب به چاپ سوم رسید

  کتاب «طیب: زندگی‌نامه و خاطرات حُر نهضت امام خمینی (ره) شهید طیب حاج‌رضایی» پنجاه خاطره -داستان از زندگی طیب را در بر دارد و مطالب جدیدی از حواشی قیام 15 خرداد را بیان می‌کند. این اثر در فاصله زمانی کوتاهی از چاپ نخست، از سوی موسسه فرهنگی شهید ابراهیم هادی به چاپ سوم می‌رسد.

 • کتاب دموکراسی یا دمو قراضه پر حاشیه ترین کتاب اخیر سید مهدی شجاعی به چاپ دوم رسید

  کتاب دموکراسی یا دمو قراضه پر حاشیه ترین کتاب اخیر سید مهدی شجاعی به چاپ دوم رسید

  کتاب دموکراسی یا دمو قراضه پر حاشیه ترین کتاب اخیر سید مهدی شجاعی به چاپ دوم رسید

 • سوره مهر به سراغ کمیک استریپ می رود

  سوره مهر به سراغ کمیک استریپ می رود

  حوزه هنری اقدام به تدوین 8 کتاب با محور کمیک استریپ با موضوعاتی چون اسطوره‌های ایرانی، فرماندهان جنگ و مسایل تاریخی کرده است.

 • چشم مخاطبان به تپه برهانی روشن

  چشم مخاطبان به تپه برهانی روشن

  ه گزارش پایگاه اینترنتی کتابستان به زودی کتاب حماسه تپه برهانی توسط موسسه شهید کاظمی چاپ خواهد شد.کتاب « تپه ی برهانی » اثر دکتر سید حمیدرضا طالقانی، یکی از برترین آثار نوشتاری در حوزه ی ادبیات دفاع مقدس است

 • پرنیان پاکدامنی دویست وده هزارجلدی شد

  پرنیان پاکدامنی دویست وده هزارجلدی شد

  کتاب پرنیان پاکدامنی یکی از کتابهای پرفروش در مقوله حجاب در هفته اخیر موفق به زدن رکورد شد.این کتاب در هفته اخیر وارد تیرتژ210,000جلدی شد که در نوع خود رقم مطلوب ومناسبی است.پرنیان پاکدامنی بدنبال این است که مساله حجاب را در قالبی گرافیکی وبا استفاده از روش آسان نویسی مورد بررسی قرار دهد

 • فروغ ابدیت به چاپ سی و دوم رسید

  فروغ ابدیت به چاپ سی و دوم رسید

  سی و دومین نوبت چاپ کتاب «فروغ ابدیت؛ تجزیه و تحلیل کاملی از زندگی پیامبراکرم(صلی الله علیه و آله)» به قلم آیت‌الله جعفر سبحانی به تازگی از سوی موسسه بوستان کتاب قم روانه بازار کتاب شد