پیشخوان خبر
 • سالنامه العبد

  سالنامه العبد

  سالنامه العبد(سالنامه سال ۱۳۹۲ هجری شمسی) اولین اثر نشر کتابستان با همکاری دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله بهجت به همراه سالنامه نجومی منتشرشد.

 • طرح فرهنگی" ما کجای تاریخ ایستاده ایم" به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 9 دی

  طرح فرهنگی" ما کجای تاریخ ایستاده ایم" به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 9 دی

  این طرح توسط مجمع ناشران انقلاب اسلامی در حدود 200 فروشگاه فعال در سراسر کشور انجام می شود. در این طرح 20 کتاب با معرفی در اختیار مشتاقان قرار می گیرد. شما می توانید کتابهای معرفی شده در این طرح را در قسمت پرونده ها ی همین سایت با عنوان یک حرکت به جا ملاحظه فرمایید.

 • " کتاب آهنگران" یادآور خاطرات دفاع مقدس توسط نشر یازهرا به بازار عرضه شد

  " کتاب آهنگران" یادآور خاطرات دفاع مقدس توسط نشر یازهرا به بازار عرضه شد

  این کتاب مجموعه خاطرات حاج صادق آهنگران ، مداح نام آشنای دوران دفاع مقدس است که در220 صفحه خاطره و 500 صفحه متن نوحه های اجرا شده و 120 قطعه عکس منحصر به فرد از سالهای دفاع مقدس است.

 • آیین افتتاح " طرح صدقه کتاب " در کتابستان متروی تهران

  آیین افتتاح " طرح صدقه کتاب " در کتابستان متروی تهران

  صدقه کتاب یک اصطلاح نیست. یک امر نمادین هم نیست. این شیوه یکی از دغدغه های حضرت آقا از سال 74 است. تا کنون پول و جنس صدقه می دادی . از امروز کتاب صدقه می دهی.

 • زندگی سید احمد خمینی کتاب می شود

  زندگی سید احمد خمینی کتاب می شود

  جواد کامور بخشایش، خاطره‌نگار از تحویل کتاب «زندگی و زمانه سیداحمد خمینی» به سوره مهر و همچنین اتمام نگارش خاطرات علی اصغر رباط جزی از اسرای جنگ تحمیلی خبر داد.

 • آیین افتتاح یک فروشگاه کتاب

  آیین افتتاح یک فروشگاه کتاب

  رضا فکرش را هم نمی کرد که روزی مقابل یک روبان زردرنگ بایستد و قیچی را از کنار قرآن بردارد و با صلوات جمعیت آن را ببرد. خودش می گفت " کاری که تا امروز نکرده بودم را اینجا انجام دادم. روبان قیچی کردم و قراره فردا کلنگ هم بزنم!" این یعنی اصل غافلگیری ، آنهم برای نویسنده تیزهوشی چون امیرخانی.

 • گزارش تصویری افتتاحیه فروشگاه کتاب «کتابستان اراک»

  گزارش تصویری افتتاحیه فروشگاه کتاب «کتابستان اراک»

  مراسم افتتاحیه رسمی کتابستان اراک با حضور نویسنده برجسته نسل جوان آقای رضا امیرخانی، جمعی از شعرا و نویسندگان شهر اراک و جوانان علاقمند به کتاب، روز سه شنبه 21 آذرماه 1391 در محل فروشگاه برگزار گردید.@

 • افتتاح کتابستان اراک با حضور رضا امیرخانی

  افتتاح کتابستان اراک با حضور رضا امیرخانی

  افتتاح رسمی« فروشگاه کتاب کتابستان»؛ شعبه اراک، روز سه شنبه 21 آذر ماه از ساعت 18 الی 20 با حضور نویسنده برجسته ی نسل جوان، آقای رضا امیرخانی - خالق آثاری همچون ارمیا، بیوتن، من او، قیدار و... - در محل فروشگاه برگزار می گردد.