پیشخوان خبر
 • فاضل نظری کی و کجا؟

  فاضل نظری کی و کجا؟


  به گزارش پایگاه اینترنتی کتابستان فاضل نظری شاعر جوان کشورمان، یکشنبه 12/3/92با حضور در شهر کتاب مرکزی با مخاطبان خود دیدار می کند و اشعاری از مجموعه شعرهای خود را می خواند.

 • کالک های خالی

  کالک های خالی


  کتاب کالکهای خالی خاطرات سرلشگر جعفری جزء پر فروش ترین کتابهای ادبیات پایداری در سال جاری شده است این اثر حاصل تنها 10 جلسه گفتگوی این نویسندگان با سرلشگر جعفری است و در نمایشگاه کتاب امسال رونمایی شده بود.

 • رمان خیانت های بنی صدر به سوره مهر سپرده شد

  رمان خیانت های بنی صدر به سوره مهر سپرده شد

  فیروز زنوزی جلالی نویسنده با اشاره به آثار در دست انتشار خود از چاپ سومین اپیزود از سه‌گانه‌اش با موضوع دفاع مقدس و خرمشهر خبر داد

 • ده دوره انتخابات ریاست جمهوری در مردان جمهور

  ده دوره انتخابات ریاست جمهوری در مردان جمهور

  کتاب مردان جمهور توسط انتشارات قدر ولایت به چاپ رسید.بنا به گزارش پایگاه اینترنتی کتابستان کتاب مردان جمهور که به بررسی ده دوره ی انتخابات ریاست جمهوری در ایران پرداخته است به تازگی به بازار عرضه شده است.هدف از ارائه این کتاب آشناسازی مخاطبین با تاریخ انتخابات در دوره های گذشته است

 • کتاب طیب به چاپ سوم رسید

  کتاب طیب به چاپ سوم رسید

  کتاب «طیب: زندگی‌نامه و خاطرات حُر نهضت امام خمینی (ره) شهید طیب حاج‌رضایی» پنجاه خاطره -داستان از زندگی طیب را در بر دارد و مطالب جدیدی از حواشی قیام 15 خرداد را بیان می‌کند. این اثر در فاصله زمانی کوتاهی از چاپ نخست، از سوی موسسه فرهنگی شهید ابراهیم هادی به چاپ سوم می‌رسد.

 • کتاب دموکراسی یا دمو قراضه پر حاشیه ترین کتاب اخیر سید مهدی شجاعی به چاپ دوم رسید

  کتاب دموکراسی یا دمو قراضه پر حاشیه ترین کتاب اخیر سید مهدی شجاعی به چاپ دوم رسید

  کتاب دموکراسی یا دمو قراضه پر حاشیه ترین کتاب اخیر سید مهدی شجاعی به چاپ دوم رسید

 • سوره مهر به سراغ کمیک استریپ می رود

  سوره مهر به سراغ کمیک استریپ می رود

  حوزه هنری اقدام به تدوین 8 کتاب با محور کمیک استریپ با موضوعاتی چون اسطوره‌های ایرانی، فرماندهان جنگ و مسایل تاریخی کرده است.

 • چشم مخاطبان به تپه برهانی روشن

  چشم مخاطبان به تپه برهانی روشن

  ه گزارش پایگاه اینترنتی کتابستان به زودی کتاب حماسه تپه برهانی توسط موسسه شهید کاظمی چاپ خواهد شد.کتاب « تپه ی برهانی » اثر دکتر سید حمیدرضا طالقانی، یکی از برترین آثار نوشتاری در حوزه ی ادبیات دفاع مقدس است

 • پرنیان پاکدامنی دویست وده هزارجلدی شد

  پرنیان پاکدامنی دویست وده هزارجلدی شد

  کتاب پرنیان پاکدامنی یکی از کتابهای پرفروش در مقوله حجاب در هفته اخیر موفق به زدن رکورد شد.این کتاب در هفته اخیر وارد تیرتژ210,000جلدی شد که در نوع خود رقم مطلوب ومناسبی است.پرنیان پاکدامنی بدنبال این است که مساله حجاب را در قالبی گرافیکی وبا استفاده از روش آسان نویسی مورد بررسی قرار دهد

 • فروغ ابدیت به چاپ سی و دوم رسید

  فروغ ابدیت به چاپ سی و دوم رسید

  سی و دومین نوبت چاپ کتاب «فروغ ابدیت؛ تجزیه و تحلیل کاملی از زندگی پیامبراکرم(صلی الله علیه و آله)» به قلم آیت‌الله جعفر سبحانی به تازگی از سوی موسسه بوستان کتاب قم روانه بازار کتاب شد

 • فاطمیت فاطمه و تاریخ

  فاطمیت فاطمه و تاریخ

  « فاطمیت فاطمه و تاریخ» عنوان کتابی است از دکتر محمدحسن زورق که وی در این اثر نقش حضرت فاطمه(سلام‌الله‌علیها) را در پایایی و پویایی دین اسلام تشریح کرده است. این اثر توسط انتشارات سوره مهر مهر منتشر شده است.

 • حجاب بی حجاب

  حجاب بی حجاب

  این کتاب توسط حجةالاسلام محمد رضا زائری نوشته شده است، تلاش دارد نگاهی نو ومتفاوت نسبت به مقوله حجاب داشته باشد.این کتاب در 112 صفحه و با قیمت 4000 تومان توسط فروشگاه های زنجیره ای کتابستان عرضه می شود.

 • گام به گام با امام

  گام به گام با امام

  به گزارش پایگاه اینترنتی کتابستان به نقل از خبرگزاری فارس دائره‌المعارف «گام به گام با امام» در 12 جلد به منظور ارائه منظومه فکری و عملی امام موسی صدر تا سال آینده منتشر خواهد شد.

 • سالنامه العبد

  سالنامه العبد

  سالنامه العبد(سالنامه سال ۱۳۹۲ هجری شمسی) اولین اثر نشر کتابستان با همکاری دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله بهجت به همراه سالنامه نجومی منتشرشد.

 • طرح فرهنگی" ما کجای تاریخ ایستاده ایم" به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 9 دی

  طرح فرهنگی" ما کجای تاریخ ایستاده ایم" به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 9 دی

  این طرح توسط مجمع ناشران انقلاب اسلامی در حدود 200 فروشگاه فعال در سراسر کشور انجام می شود. در این طرح 20 کتاب با معرفی در اختیار مشتاقان قرار می گیرد. شما می توانید کتابهای معرفی شده در این طرح را در قسمت پرونده ها ی همین سایت با عنوان یک حرکت به جا ملاحظه فرمایید.

 • " کتاب آهنگران" یادآور خاطرات دفاع مقدس توسط نشر یازهرا به بازار عرضه شد

  " کتاب آهنگران" یادآور خاطرات دفاع مقدس توسط نشر یازهرا به بازار عرضه شد

  این کتاب مجموعه خاطرات حاج صادق آهنگران ، مداح نام آشنای دوران دفاع مقدس است که در220 صفحه خاطره و 500 صفحه متن نوحه های اجرا شده و 120 قطعه عکس منحصر به فرد از سالهای دفاع مقدس است.

 • آیین افتتاح " طرح صدقه کتاب " در کتابستان متروی تهران

  آیین افتتاح " طرح صدقه کتاب " در کتابستان متروی تهران

  صدقه کتاب یک اصطلاح نیست. یک امر نمادین هم نیست. این شیوه یکی از دغدغه های حضرت آقا از سال 74 است. تا کنون پول و جنس صدقه می دادی . از امروز کتاب صدقه می دهی.

 • زندگی سید احمد خمینی کتاب می شود

  زندگی سید احمد خمینی کتاب می شود

  جواد کامور بخشایش، خاطره‌نگار از تحویل کتاب «زندگی و زمانه سیداحمد خمینی» به سوره مهر و همچنین اتمام نگارش خاطرات علی اصغر رباط جزی از اسرای جنگ تحمیلی خبر داد.

 • آیین افتتاح یک فروشگاه کتاب

  آیین افتتاح یک فروشگاه کتاب

  رضا فکرش را هم نمی کرد که روزی مقابل یک روبان زردرنگ بایستد و قیچی را از کنار قرآن بردارد و با صلوات جمعیت آن را ببرد. خودش می گفت " کاری که تا امروز نکرده بودم را اینجا انجام دادم. روبان قیچی کردم و قراره فردا کلنگ هم بزنم!" این یعنی اصل غافلگیری ، آنهم برای نویسنده تیزهوشی چون امیرخانی.

 • گزارش تصویری افتتاحیه فروشگاه کتاب «کتابستان اراک»

  گزارش تصویری افتتاحیه فروشگاه کتاب «کتابستان اراک»

  مراسم افتتاحیه رسمی کتابستان اراک با حضور نویسنده برجسته نسل جوان آقای رضا امیرخانی، جمعی از شعرا و نویسندگان شهر اراک و جوانان علاقمند به کتاب، روز سه شنبه 21 آذرماه 1391 در محل فروشگاه برگزار گردید.@