تازه های کتاب
 • علل تزلزل تمدن غرب

  علل تزلزل تمدن غرب

  در این کتاب بر اساس تفسیر برخی آیات قرآن حکایت دورافتادگی انسان مدرن از منبع وحی روایت می‌شود. از زاویه متفاوتی و براساس قرآن تمدن غرب به نقد کشیده می‌شود.

 • درسهایی درباره داستان‌نویسی

  درسهایی درباره داستان‌نویسی

  کتاب "درسهایی درباره داستان‌نویسی" در 315 درس به آموزش 315 مهارت مهم و نکته بایسته اشاره میکند و برای هر کدام مثالی از آثار فاخر موجود در بازار و البته خارجی برای خواننده ارائه میدهد.

 • بیست و هشت اشتباه نویسندگان

  بیست و هشت اشتباه نویسندگان

  کتاب "28 اشتباه نویسندگان" از کتاب های خوب و البته جمع و جوری است که نسل جدید نویسنده را از تکرار اشتباهات فاحش گذشتگان باز میدارد.

 • غرب شناسی

  غرب شناسی

  "غرب شناسی" در پنج فصل نوشته شده و یک جمع بندی زیبا دارد. علم غرب شناسی مثل الف با نیاز به مرور و تمرکز و استاد دیدن دارد اما کتاب خوب نیز تا حدودی پیش برنده است. رویکرد کتاب به غرب یک تالیف تاریخی صرف نیست بلکه مجموعه ای از رویکردهای تاریخی، فلسفی و تحلیلی را در بر میگیرد.

 • معیارهای پیشنهاد و انتخاب طرح های فرهنگی

  معیارهای پیشنهاد و انتخاب طرح های فرهنگی

  نويسنده در این کتاب به هجده نکته ضروری با هدف افزایش بهره‌وری و اثربخشی طرح‌ها و فعالیت‌های فرهنگی پرداخته است.

 • زمزم عارفان

  زمزم عارفان

  اردیبهشت ماه چند سالیست یاد آور اندوهیست که به این زودی ها و به این راحتی ها از دل ها نمی رود. ماهی که در آن یکی از بندگان خالص خدا و یکی از عارفان سترگ معاصر جسم نحیف خود را گذاشت و جان قوی خود را تقدیم حضرتش کرد. بهجت را کمتر کسی بود که نشناسد هم او که بسیار تلاش می کرد تا نشناسندش!

 • چهارده سال رقابت ایدئولو‍‍ژیك شیعه در ایران

  چهارده سال رقابت ایدئولو‍‍ژیك شیعه در ایران

  نویسنده مجموع کتاب را با یک سیر خواندنی و جذاب به سامان میرساند و شما نزدیک به هزار صفحه متن را در یک مدت کوتاه به پایان میرسانید و از فساد پهلوی و مبارزه آحاد مردم با آن رژیم فاسد مطلع میشوید.

 • جریان شناسی فرهنگی بعد از انقلاب اسلامی ایران

  جریان شناسی فرهنگی بعد از انقلاب اسلامی ایران

  این کتاب اگرچه داری برخی اشکالات محتواییست ولی درحد خودتوانسته شناسنامه خوبی ازعمده جریانهای فرهنگی بعدازانقلاب را ارائه دهد.

 • سراب سیاست

  سراب سیاست

  سید محمد موسوی خوئینی‌ها فردی اثرگذار و موج آفرین است. با آنکه بسیاری تحلیلگران و رسانه‌ها او را از متهمان اصلی دو فتنه در دهه هفتاد و هشتاد می‌دانند. وی تاکنون با مهارت خود را از چشم پژوهشگران واقع بین و مستقل به دور نگه داشته است. کتاب حاضر روایتی مستند و شفاف از عملکرد و اندیشه او را عرضه می‌کند.

 • معرفی کتاب آیینه جادو نوشته شهید آوینی

  معرفی کتاب آیینه جادو نوشته شهید آوینی

  شاید آیینه جادو تنها کتابی باشد که من به هر کسی که به فیلم و سینما علاقه دارد پیشنهاد میکنم تا حتما بخواند تا بتواند ماهیت سینما و تلوزیون را کامل تر از همیشه درک کند.

 • اربابان جدید جهان

  اربابان جدید جهان

  «اربابان جدید جهان» در صدد است که خودپسندى، بى‏خیالى و ناآگاهى را هدف‏ قرار دهد که سبب شده است خشونتى بى‏ پایان در مناطق مختلف جهان جایگزین ‏اندیشه و بحث و پیشرفت انسانى شود.