تاریخ انتشار خبر: 05 دي 1391 - ساعت 15:18:40
بیست و هشت اشتباه نویسندگان

بیست و هشت اشتباه نویسندگان

کتاب "28 اشتباه نویسندگان" از کتاب های خوب و البته جمع و جوری است که نسل جدید نویسنده را از تکرار اشتباهات فاحش گذشتگان باز میدارد.

بیست و هشت اشتباه نویسندگان
انتشارات سوره مهر

می دانم اگر نسل ما با وبلاگ نویسی آشنا نشده بودیم، حس نوشتن مان بر روی کدام کاغذپاره ای آرام میگرفت؟ به هر حال نوشتن میان جوانان امروز بسیار بیشتر از گذشته تب دارد. اما کیفیت نوشتن ما چرا خوانندگان اندک وبلاگ هایمان را هم راضی نمیکند!

 

نویسندگی را باید تمرین کرد تا مرحله به مرحله به زدن آی تم جهانی نویسندگان بزرگ و شهیر داخلی و خارجی، نزدیک شد و به آن رسید.

 

کتاب "28 اشتباه نویسندگان" از کتاب های خوب و البته جمع و جوری است که نسل جدید نویسنده را از تکرار اشتباهات فاحش گذشتگان باز میدارد. به نظرم "28 اشتباه نویسندگان" برای شروع بهترین کتاب آموزشی است. "جودی دلتون" در سن 39 سالگی و با وجود داشتن چهار فرزند و جدایی از شوهرش تصمیم گرفت نویسنده شود و بالاخره با سماجت و پشتکار توانست از راه قلم زندگی خود را اداره کند. او میخواست با قلمش پول در آورد و این کار را کرد. نزدیک به دویست کتاب بزرگ و کوچک نوشت و در انتها رفت به سراغ آموزش نویسندگی.

 

حداقل برای خود من "28 اشتباه نویسندگان" اولین کتابی بود که دست گیر شد برای بهتر نوشتن و از آب و گل درآمدن قلم.

اولین اشتباه همه جوانان علاقه مند به نوشتن که در کتاب "28 اشتباه نویسندگان" به آن اشاره شده این است:

 

1- در کار نوشتن امروز و فردا نکنید (تمرین های پیش از نوشتن برای آنان که دائم امروز و فردا میکنند)همین اشتباه اول ، اکثر ما را زمین گیر کرده و ما را از نوشتن باز داشته است.

 

به نظرم امروز و فردا نکنید و "28 اشتباه نویسندگان" را زودتر بخوانید. شما نویسنده خوبی خواهید شد.

 

 

 

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]