تاریخ انتشار خبر: 28 بهمن 1391 - ساعت 02:54:47
راز سر به مهر 

راز سر به مهر 

بيشتر داستان‌هاي اين مجموعه پيش از قرار گرفتن در كنار هم به طور مجزا و يا در كنار آثاري ديگر توسط ناشران مختلف منتشر شدند اما حداد آن‌ها را در فاصله زماني ذكر‌شده از ادبيات عاشورايي انتخاب كرده و در كنار هم در يك مجموعه قرار داده است.

راز سر به مهر

حسین حداد

سوره مهر

راز سر به مهر مجموعه‌اي از بيست و چهار داستان كوتاه از پانزده نويسنده است كه در فاصله زماني سي و پنج سال پيش تا سال انتشار نوشته شده‌اند. اين داستان‌ها را مرحوم حسين حداد گردآوري كرده و در ابتداي هر كدام ضمن ارائه مشخصات نويسنده تحليلي كوتاه هم بر داستان نوشته است. او در اين كتاب آثاري از سيد مهدي شجاعي، قيصر امين‌پور، محمدرضا بايرامي، زهرا زواريان، مجيد شاه‌حسيني، داوود غفارزادگان و... ارائه كرده است.

 

 

بيشتر داستان‌هاي اين مجموعه پيش از قرار گرفتن در كنار هم به طور مجزا و يا در كنار آثاري ديگر توسط ناشران مختلف منتشر شدند اما حداد آن‌ها را در فاصله زماني ذكر‌شده از ادبيات عاشورايي انتخاب كرده و در كنار هم در يك مجموعه قرار داده است. ارائه مضمون عاشورا در قالب داستان امروز، تقارن جبهه‌هاي مقاومت در دفاع مقدس با عاشورا و نگاه تازه به مقوله و موضوع كربلا و نيز برگزيده شدن در جشنواره‌ها و همايش‌هاي مرتبط از جمله معيارهاي انتخاب داستان‌هاي اين مجموعه است.

 

 

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]