تاریخ انتشار خبر: 28 بهمن 1391 - ساعت 03:02:53
هفت شهر عشق

هفت شهر عشق

آماده باشید تا در این کتاب، همراه کاروان امام حسین‏ علیه السلام، از مدینه به سوى مکّه حرکت کنیم و بعد از آن نیز، حوادث مسیر مکّه تا کربلا و حماسه عاشورا را از نزدیک ببینیم و همچنین با داستان قهرمانى حضرت زینب‏ علیها السلام، در سفر کوفه و شام، آشنا شویم. در این نوشتار از ۱۳۰ کتاب تاریخی استفاده شده است.

هفت شهر عشق

مهدی خدامیان آرانی

نشر وثوق

نویسنده کتاب اینگونه این کتاب را معرفی می کند:

هر سال با فرا رسیدن ماه محرّم، مادرم لباس سیاه به تنم میکرد و مرا به حسینیّه مى‏فرستاد تا  براى امام حسین ‏علیه السلام، عزادارى کنم.   زمانى که بزرگ شدم، همیشه به دنبال آن بودم که کسى پیدا شود و همه حوادث کربلا را از اوّل تا آخر برایم تعریف کند. امّا از هر کسى که پرسیدم فقط قسمتى از این حادثه بزرگ را به خاطر داشت.   سال‏ها گذشت تا سرانجام تصمیم گرفتم با مطالعه و تحقیق و مراجعه به متون معتبر تاریخى، به بررسى حماسه عاشورا بپردازم و درواقع، این کتاب، نتیجه همان بررسى‏‌هاى انجام شده است که به کمک خود امام حسین ‏علیه السلام به آن رسیدم و توانستم آن را به رشته تحریر درآورم.

 

 

 

  اکنون آماده باشید تا در این کتاب، همراه کاروان امام حسین‏ علیه السلام، از مدینه به سوى مکّه حرکت کنیم و بعد از آن نیز، حوادث مسیر مکّه تا کربلا و حماسه عاشورا را از نزدیک ببینیم و همچنین با داستان قهرمانى حضرت زینب‏ علیها السلام، در سفر کوفه و شام، آشنا شویم.  در این نوشتار از ۱۳۰ کتاب تاریخی استفاده شده است.

 

 

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]