تاریخ انتشار خبر: 29 اسفند 1391 - ساعت 23:12:16
 وصيتنامه كامل شهدا

وصيتنامه كامل شهدا

این مجموعه شامل اطلاعات فرهنگ اعلام هر شهيد، كليدواژه هاي وصيتنامه، تصوير سند دست نوشته شهيد و متن تايپ شده وصيتنامه با تصحيح و تنقيح علمي است .تصوير هر وصيت نامه، علاوه بر جلب اعتماد مخاطب به امانت داري مؤلف، مبيّن برخي از زواياي پنهان شخصيت هاي ايراني جنگ تحميلي است, به ويژه وصايايي كه با دست خط خود رزمنده نگاشته شده است.

 وصيتنامه كامل شهدا

واحد انتشار آثار و اسناد شهدا و ايثارگران

نشر شاهد

سال : 1388

جلد گالینگور

قطع وزیری

كتاب كامل وصيتنامه شهدا  جزء منابع درجه یک در مورد تاریخ دفاع مقدس می باشد. نوشته هایي كه در متن زمان و رويدادهاي دفاع مقدس توسط خود شهيد نگاشته شده است، اساساً عاري از اشتباه است .استناد اين آثار كاملاً قوي است و اين نوشته ها حال و هواي آن روزها را دارد، اين دسته از آثار جز آثار درجه يك حساب مي شوند و ديگر آثاري كه اقتباس از آثار درجه يك شده اند، جز آثار درجه دو به حساب مي آيند.

این مجموعه شامل اطلاعات فرهنگ اعلام هر شهيد، كليدواژه هاي وصيتنامه، تصوير سند دست نوشته شهيد و متن تايپ شده وصيتنامه با تصحيح و تنقيح علمي است .

تصوير هر وصيت نامه، علاوه بر جلب اعتماد مخاطب به امانت داري مؤلف، مبيّن برخي از زواياي پنهان شخصيت هاي ايراني جنگ تحميلي است, به ويژه وصايايي كه با دست خط خود رزمنده نگاشته شده است.

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]