تاریخ انتشار خبر: 16 مرداد 1392 - ساعت 04:45:03
«گلعلی بابایی» رئیس سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس شد

«گلعلی بابایی» رئیس سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس شد

مراسم افتتاحیه سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس و ادبیات دفاع مقدس امروز با حضور رئیس ستاد نیروهای مسلح سرلشکر فیروزآبادی، سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس و مسئولین لشکری و کشوری و هنرمندان این عرصه در سالن کوثر ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد.

 مراسم افتتاحیه سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس و ادبیات دفاع مقدس امروز با حضور رئیس ستاد نیروهای مسلح سرلشکر فیروزآبادی، سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس و مسئولین لشکری و کشوری و هنرمندان این عرصه در سالن کوثر ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد.

براساس این گزارش،در این مراسم با اهدای لوح تقدیر از دکتر حسینی قدردانی شد و از لوح دو سازمان رونمایی شد.

در مراسم افتتاحیه سرهنگ گلعلی بابایی با حکمی از سوی دکتر فیروزآبادی به سمت رئیس سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس منصوب شد.

سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس در پاسخ به خبرنگار ما مبنی بر اینکه رئیس سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس در چه زمانی معرفی خواهد شد گفت: رئیس سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس در دو هفته آینده منصوب و معرفی خواهد شد.

در این مراسم از اهالی هنر و ادبیات از جمله جمال شورجه، فرهاد توحیدی، علیرضا داودنژاد، امیر اثباتی، سعید سعدی، داریوش باباییان، حبیب‌الله کاسه‌ساز، محمود آلادپوش، محمدمهدی عسگرپور و ... حضور داشتند. اجرای مراسم بر عهده سیدجواد هاشمی بود.

به نقل از خبرگزاری فارس

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]