تاریخ انتشار خبر: 18 مرداد 1392 - ساعت 23:17:11
انتشار مثل حبه های قند

انتشار مثل حبه های قند

کتاب «مثل حبه‌های قند» اثر«حجت‌الاسلام محمدرضا رنجبر» از سوی نشر شهر روانه بازار نش می شود.

کتاب «مثل حبه‌های قند» اثر«حجت‌الاسلام محمدرضا رنجبر» از سوی نشر شهر روانه بازار نش می شود.گفتنی است نشر شهر پیش از این کتاب مثل شاخه های گیلاس را که دارای مضامین تمثیلی -اخلاقیست را چاپ کرده بود که در نوع خود کتاب جذاب وخواندنی محسوب می شد.

 

 

مثل حبه های قند نیز مانند کتاب گذشته دارای مفاد اخلاقی  است که با زبان تمثیل و استفاده روزمره زندگی برای مخاطبان بازگو شده، به گونه‌ای که در جای جای کتاب به تناسب کلام از آیات نورانی قرآن کریم و شعرهای ارزشمند حافظ، مولانا و سعدی برای تأثیرگذاری بیشتر کلام بهره گرفته و استفاده شده است.

 

 

از دیگر کتاب‌هایی که تا شهریور سال جاری از سوی نشر شهر منتشر می‌شود، می‌توان به کتاب «کارت‌های بازی هوش» ترجمه «مرجان سلیمی» اشاره کرد؛ روش بازی این کارت‌ها به گونه‌ای است که اگر یک نفر به تنهایی بخواهد معماها را رمزگشایی کند، ساعت شنی را به کار می‌اندازد، حتی این کارت‌ها برای بازی با دوستان و بازی‌های گروهی و دسته جمعی هم مناسب است.

 

 

«فلش کارت‌های تهران‌ گردی» تألیف «سیدحسن هاشمی» از جمله آثاری به شمار می‌رود که مؤسسه نشر شهر آن را تا اواسط شهریور سال جاری به چاپ خواهد رساند.

 

 

این مجموعه شامل 26 کارت راهنمای گردشگری تهران است که در سه بخش فرهنگی، معنوی و تفریحی سازماندهی شده‌اند. مخاطب می‌تواند بر اساس سلیقه و علاقه خود از سه بخش کارت‌های راهنما، گردشگری فرهنگی، معنوی و تفریحی را بر اساس اطلاعات نحوه دسترسی از مسیرهای معرفی شده برای گذراندن اوقات فراغت، برگزیده و تجربه کنند.

 

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]