تاریخ انتشار خبر: 09 شهريور 1392 - ساعت 00:02:48
معرفی کتاب «خدایا چه بخورم؟»

معرفی کتاب «خدایا چه بخورم؟»

این کتاب با ارائه ی شیوه های کاملا امکان پذیر برای شفایابی، امید بهبودی و سلامتی را برای بیماران به ارمغان می آورد.

از جمله دغدغه های انسان در هر عصری سلامتی جسم اوست، با وجود این همه تغییر و تحول و دخل و تصرف در بخش خوردنی ها و آشامیدنی ها، در غوغای نوآوری صنایع غذایی و آش پزی مدرن راهی جز پناهندگی به پروردگار علیم و حکیم و رزاق نیست که باید خاضعانه و خالصانه از او طلب کنیم.

 

این کتاب با ارائه ی شیوه های کاملا امکان پذیر برای شفایابی، امید بهبودی و سلامتی را برای بیماران به ارمغان می آورد.

 

نویسنده با بررسی تاثیر تغذیه بر حالات روحی و روانی انسان و تاکیدات و راهنمایی های قرآن وروایات، روش های درمانی با میوه های همیشه سرفراز قرآنی و گیاهان شفابخش در آشفتگی های رفتاری، افسردگی، عصبانیت و ترس و ... را پیش روی مخاطب قرار می دهد.

 

نویسنده با استفاده از تجربه و دانش گذشتگان و صاحب نظران و تحقیق و پژوهش، مجموعه ای از راهکارهای موفق و کم نظیر با تغذیه سالم و استفاده از گیاهان دارویی در درمان بیماری های مخصوص زنان و دختران، نشاط آفرینی های طبیعی و فرح زاهای بی هزینه در عصر سرعت و شتاب و زیباترین توصیه های دینی در بهره مندی از نعمت های طبیعت را در این کتاب ارزشمند گردآوری کرده.

 

نکته ی ارزشمند این اثر این است که وی توانسته روش های نوین همراه با تجارب ارزشمند گذشتگان فهیم ایران زمین در درمان بحران های دوران بارداری و ویار، معضل بی اشتهایی و هم چنین شایع ترین گرفتاری نسل امروز یعنی کم خونی و .. را در این تحقیق در اختیار مخاطب قرار دهد.

 

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]