تاریخ انتشار خبر: 09 شهريور 1392 - ساعت 13:20:31
« زبور نور »

« زبور نور »

آنچه که در این کتاب به رشته تحریر در آمده و نام زبور نور بر آن نهاده شده است پیرامون همه ابعاد زندگی امام عصر علیه السلام قبل از تولد تا زمان شهادت و مسائل پیچیده و اتفاقات قبل ظهور با دسته بندی مطالب در غالب علائم سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی ،...

پنهان کردن وجود هستی مبارک صاحب الامر حضرت مهدی(عجل الله تعالی شریف) بر کسانی که نمیخواهند بپذیرند دیگر محال است و حجت بر بندگان رو ی زمین تمام شده است، چرا که وجود مقدس ایشان را نه تنها شیعه اعلام می دارد ، بلکه از کتب دیگر مذاهب و فرقه های مذهبی به صراحت بیان و اشاره گردیده ، در کتاب مقدس یهود به ظهور و انتظار فرج ، در مکتب زرتشت ، هندوها ، مسیحیت و بودا نیز به مسئله ظهور منجی آخر اشاره شده است.

 

اثبات وجود ولایت امامان بر بشریت و ادیان حتمی شده است و دلایل محکمی وجود دارد، اما افکار شیطانی هستند که ایجاد شبهه نموده و نمیخواهند ولایت ایشان را بپذیرند.

 

کتاب هزار یک کلمه از زندگانی حضرت مهدی نوشته محمدرضا رمزی اوحدی است، آنچه که در این کتاب به رشته تحریر در آمده و نام زبور نور بر آن نهاده شده است پیرامون همه ابعاد زندگی امام عصر علیه السلام قبل از تولد تا زمان شهادت و مسائل پیچیده و اتفاقات قبل ظهور با دسته بندی مطالب در غالب علائم سیاسی، اقتصادی ، اجتماعی ،... و سایر موضوعات مهمی که کمتر از ٱن صحبت به میان می آید، همانند نحوه تشکیل حکومت امام و شکل عملی حکومت آن حضرت و... مطرح گردیده است تا جای هیچ موضوعی خالی از ذکر نماند.

 

کتاب حاضر شامل 5 فصل است و سوی انتشارات سعید نوین راهی بازار نشر شده است.

 

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]