تاریخ انتشار خبر: 01 ارديبهشت 1393 - ساعت 23:54:07
رمان حجاب با حجاب منتشر شد.

رمان حجاب با حجاب منتشر شد.

رمان حجاب با حجاب اثر محمدرضا زائری در 125 صفحه از سوی انتشارات آرما منتشر و وارد بازار نشر شده است.این کتاب در هزار شمارگان به قیمت 6000 تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.


رمان حجاب با حجاب اثر محمدرضا زائری در 125 صفحه از سوی انتشارات آرما منتشر و وارد بازار نشر شده است.

در این کتاب کوشیده شده از ضرورت پرداختن بی‌پرده به موضوع حجاب سخن بگوید و " بی حجاب" به حجاب بپردازد و در کتاب حاضر از این واقعیت تلخ سخن گفته شده که " با حجاب" رفتار و عملکرد نادرست برخی اشخاص حقیقی و حقوقی، روی زیبا و دلپذیر مفهوم متعالی و آرمانی و ارزشمند حجاب پوشانده شده است. اگر برخی رفتارها و کردارهای نادرست و ناشیانه و گاه تخریبی و فاجعه بار نبود، شاید ابعاد گوناگون اجتماعی و فرهنگی این حکم الهی و فریضه شرعی به راحتی تبیین می‌شد و پذیرش آن برای مخاطبان بسیار گواراتر و آسان‌تر بود. اما باید به صراحت اعتراف کنیم آنچه امروز باعث شده تا وضعیت حجاب در جامعه ما چنان باشد که می‌دانیم و می‌بینیم قبل از هر چیز همین حجاب و پرده رفتارها و گفتارهای ناپسند برخی از خودمان است...

... زمانی که روسری اقتصاد کمی کنار رفت و مانتوی سیاست کمی تنگ و کوتاه شد و نظام اداری چکمه پوشید و سیستم قضایی گردن و بازویش را برهنه کرد، به طور طبیعی این واقعیت‌های تلخ در تصویر زنان کوچه و خیابان خودشان را نشان می‌دهند. قضیه همین قدر ساده است. باور کنید.

این کتاب در هزار شمارگان به قیمت 6000 تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

 

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]