تاریخ انتشار خبر: 20 آبان 1393 - ساعت 11:34:13
پسران چه می‌پرسند؟

پسران چه می‌پرسند؟

کتاب حاضر با عنوان «پسران چه می‌پرسند؟» شامل 12 فصل می‌باشد و این فصل‌ها در 108 صفحه گنجانده شده و همان طور که از اسم کتاب مشخص است محوریت کتاب پرسش‌هایی می‌باشد که در میان پسران رایج است.

کتاب حاضر با عنوان «پسران چه می‌پرسند؟» توسط محمود اکبری نوشته شده که شامل 12 فصل می‌باشد و این فصل‌ها در 108 صفحه گنجانده شده و همان طور که از اسم کتاب مشخص است محوریت کتاب پرسش‌هایی می‌باشد که در میان پسران رایج است.

سوالات این کتاب در یازده موضوع دسته‌بندی شده که در هر موضوع سوالات متناسب با آن موضوع مطرح می‌شود. این موضوعات عبارتند از: بلوغ و تکلیف، غریزه جنسی، راه‌های مقابله با مشکلات جنسی، ارتباط دختر و پسر، محرم و نامحرم، اعتیاد، رفتار با والدین، ازدواج، زینت و زیبایی، آرایش و پیرایش، درمان وسواس و یک بخش نیز به سوالات متفرقه اختصاص داده شده است.

نویسنده کتاب در موضوعاتی که متخصصین خاصی - مانند مراجع در موضوعات احکام شرعی-، از نظرات اصحاب علم و نظر در همان رشته و موضوع استفاده کرده است. موضوعات نیز توسط نویسنده دسته‌بندی شده که در مواجهه با جوانان و نوجوانان با این پرسش‌ها روبرو شده است.

از همین نویسنده کتاب دختران چه می‌پرسند نیز به چاپ رسیده است. از محاسن کتاب می‌توان به کاربردی بودن موضوعات و سوالات اشاره داشت، که اگر چه پاسخ‌ها کوتاه هستند و گاهی اوقات کافی نیستند، ولی کلیت کتاب برای دو دسته از افراد مناسب است: برای محققان و مبلغانی که با جوانان یا نوجوانان سر و کار دارند و باید با سوالات رایج آنها آشنا شوند و دسته دیگر پسران جوانی هستند که با خواندن این کتاب می‌توانند به پاسخ برخی از سوالات و شبهه‌ها دست پیدا کنند.

این کتاب از سوی انتشارات سنابل به چاپ رسیده است.

 

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]