تاریخ انتشار خبر: 07 خرداد 1394 - ساعت 14:46:09
داستان عشق پسر سنی به دختر شیعه به چاپ چهارم رسید

داستان عشق پسر سنی به دختر شیعه به چاپ چهارم رسید

رمان «رویای نیمه شب» اثر مظفر سالاری که سرگذشت عشق یک پسر سنی به نام هاشم به دختری شیعه به نام ریحانه است از سوی نشر کتابستان معرفت برای بار چهارم تجدید چاپ شد.

رمان «رویای نیمه شب» نوشته مظفر سالاری که انتشارات کتابستان معرفت آن را چاپ کرده در آستانه میلاد با سعادت حضرت ولی‌عصر(عج) به چاپ چهارم رسید.

این رمان به شرح یک داستان عاشقانه پرداخته که خالی از مضامین دینی و معارفی نیست. هاشم جوانی است که عاشق دختری به نام ریحانه شده ولی ریحانه باورها و مذهب هاشم را ندارد و به مذهب دیگری مقید است.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:

«پدر بزرگ از پشت قفسه‌ها بیرون آمد و به گوشواره‌ای زیبا و گران‌بها که من طراحی کرده بودم و ساخته بودم اشاره کرد. خوشحال شدم که آن را برای ریحانه انتخاب کرده بود؛ هر چند بعید می‌دیدم که مادرش زیربار قیمت آن برود. گوشواره را بیرون آوردم و به پدربزرگ دادم.

- طراحی و ساخت این گوشواره، کار هاشم است. حرف ندارد!

مادر ریحانه گوشواره‌ها را گرفت و ورانداز کرد.

- قشنگند، ولی ما چیزی ارزان قیمت می‌خواهیم.

مادر ریحانه گوشواره‌ها را روی مخمل گذاشت. با نگاهش گوشواره‌های قبلی را جستجو کرد. پدربزرگ گوشواره‌های گران‌بها را توی جعبه کوچکی گذاشت. جعبه را به طرف مادر ریحانه سُراند.

- از قضا قیمت این گوشواره‌ها دو دینار است.

در دلم به پدربزرگ آفرین گفتم. از خدا می‌خواستم که ریحانه صاحب آن گوشواره‌ها شود. قیمت واقعی‌اش ده دینار بود. یک هفته روی آن زحمت کشیده بودم.»

این رمان که اثری در خور توجه است برای اولین بار سال گذشته در نمایشگاه کتاب به مخاطبان ارائه شد و از آن زمان تاکنون 3 مرتبه تجدید چاپ شده و در آستانه میلاد با سعادت امام عصر (عج) راهی چاپ چهارم شده است.

این کتاب کهمظفر سالاری آن را نوشته توسط انتشارات کتابستان معرفت روانه کتابفروشی‌ها شده و علاقه‌مندان می‌توانند آن را با قیمت 12500 تومان آن را تهیه کنند.

به نقل از خبرگزاری فارس

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]