تاریخ انتشار خبر: 15 تير 1394 - ساعت 14:13:32
«کاک احمد» در کتابفروشی‌ها دیده شد/ ۱۵۰ تصویر کمتر دیده شده از حاج‌احمد متوسلیان

«کاک احمد» در کتابفروشی‌ها دیده شد/ ۱۵۰ تصویر کمتر دیده شده از حاج‌احمد متوسلیان

مجموعه عکس «کاک احمد»، مجموعه‌ای از تصاویر جاویدالاثر احمد متوسلیان که محمدعلی صمدی و علی اکبری مزدآبادی آن را گردآوری کرده‌اند از سوی انتشارات یا زهرا (س) روانه بازار کتاب شد.

مجموعه عکس «کاک احمد» از سوی انتشارات یا زهرا (س) راهی بازار کتاب شد.

این کتاب که قرار بود به نمایشگاه کتاب برسد با اندکی تاخیر منتشر شده و اکنون در کتاب‌فروشی‌ها در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

کتاب عکس «کاک احمد» تصاویری از حاج احمد متوسلیان است که در 144 صفحه بیش از 150 قاب تصویر از فرمانده تیپ همیشه پیروز 27 محمد رسول‌الله (ص) در قطع خشتی است که در دسترس علاقه‌مندان به این شخصیت مبارز قرار گرفته است.

محمدعلی صمدی و علی اکبری مزدآبادی کار گردآوری و تدوین این مجموعه عکس را بر عهده داشته‌اند. در مجموعه «کاک احمد» تصاویری در کنار هم قرار گرفته که بخشی از آنها تاکنون دیده نشده و در نوع خود منحصر به فرد است.

همچنین در پشت جلد این کتاب دست‌خطی از محمد متوسلیان برادر جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان درج شده است.

مجموعه «کاک احمد» که در 3 هزار نسخه با کاغذ گلاسه و قیمت 20 هزار تومان منتشر شده مجموعه مناسبی برای علاقه‌مندان به تصاویر دفاع مقدس است که انتشارات یا زهرا (س) راهی بازار کتاب کرده است.

به گفته مدیر انتشارات یا زهرا (س) این کتاب بعد از ماه مبارک رمضان با حضور همرزمان و خانواده این فرمانده دفاع مقدس رونمایی خواهد شد.

به نقل از خبرگزاری فارس

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]