تاریخ انتشار خبر: 06 مرداد 1395 - ساعت 10:14:51
«شب ناسور» حسن بیگی منتشر می‌شود

«شب ناسور» حسن بیگی منتشر می‌شود

ابراهیم حسن بیگی از انتشار جدیدترین کتابش با نام «شب ناسور» خبر داد که درباره فعالیت‌های مبارزان پیش از انقلاب است.

ابراهیم حسن بیگی از نویسندگان کشورمان، درباره فعالیت‌های اخیرش گفت: مشغول نوشتن رمانی هستم که قاعدتاً تا زمانی که تمام نشود، چیزی درباره‌اش نمی‌گویم.

وی درباره کتاب‌های زیر چاپش هم اظهار داشت: آخرین رمانی که نوشتم و قرار بود تا نمایشگاه چاپ شود که نشد، «شب ناسور» نام دارد و قرار است توسط نشر عبرت تا کمتر از یک ماه دیگر منتشر شود.

حسن بیگی گفت: موضوع این کتاب هم درباره مبارزات سیاسی و شبه نظامی مبارزان قبل از انقلاب و درگیری‌هایی که با ساواک داشتند، است و برای مخاطب بزرگسال نوشته‌ام.

وی افزود: رمانی هم که سال‌ها پیش نوشته بودم به نام «ابراهیمی‌ها» زیر چاپ است. این کتاب یک رمان مذهبی درباره حضرت ابراهیم، رسالتی که داشته و زندگی ایشان و حضرت اسماعیل است. این کتاب را انتشارات قدیانی را منتشر می‌کند.

این نویسنده اظهار داشت: آخرین کتابی هم که از من منتشر شده، «گیسو و چراغ جادو»، جلد سوم مجموعه چراغ جادو است که دو جلدش را قبلاً انتشارات کانون پرورش فکری منتشر کرده بود و جلد سومش را انتشارات قدیانی منتشر کرد.

حسن بیگی درباره آخرین کتابی که خوانده است هم گفت: مجموعه 5 جلدی را در دست دارم با نام «بهترین داستان‌های جهان». احمد گلشیری نویسنده و مترجم این کتاب است و بر اساس نوع مکاتب داستان‌ها، مثل مدرن، پست مدرن و رئال داستان‌ها تقسیم بندی شده و در 5 جلد انتشارات علمی فرهنگی آن را منتشر کرده است. این کتاب برای کسانی که علاقه مند به داستان‌های کوتاه هستند بسیار مفید و جالب خواهد بود.

به نقل از خبرگزاری فارس

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]