تاریخ انتشار خبر: 22 مهر 1395 - ساعت 17:13:03
«بچه‌های عاشورا» به کتابفروشی‌ها رسیدند

«بچه‌های عاشورا» به کتابفروشی‌ها رسیدند

۵هزار نسخه از کتاب «بچه‌های عاشورا» اثر طاهر ایبد که در ششمین پویش کتابخوانی «روشنا» معرفی شده روانه بازار کتاب شد.

پنج هزار نسخه از کتاب «بچه های عاشورا» اثر طاهره ایبد به عنوان یکی از کتاب‌های منتخب در پویش کتابخوانی «روشنا» وارد بازار کتاب شده است.

«بچه‌های عاشورا» روایتگر جوانان و نوجوانان قهرمانی است که در کنار امام حسین(ع) و برای اسلام، فداکاری ها و دلاوری های بسیاری انجام داده اند.  این کتاب عاشورایی برای گروه سنی کودک و نوجوان توسط انتشارات به نشر به چاپ رسیده است و مجموعه داستان‌های مذهبی است که هدف آن تصویرسازی واقعه کربلا به‌صورت ملموس‌تر برای نسل امروز است.

«بچه‌های عاشورا» در سه فصل «مرد میدان» روایت قاسم فرزند حسن بن علی(ع) با تصویرگری بیوک ملکی، «از غریبه‌ها می‌ترسم» روایت محمد فرزند سعید بن عقیل با تصویرگری پژمان رحیمی‌زاده و «جنگجوی کوچک» روایت عبدالله فرزند حسن بن علی(ع) با تصویرگری فرشید شفیعی، تدوین شده است.

پویش مطالعاتی «روشنا» برای شناخت و درس‌آموزی همگان با ابعاد مختلف قیام جاودانه حضرت اباعبدالله حسین(ع) و ترویج فرهنگ کتاب خوانی، در حرکتی مردمی طی هماهنگی با ناشران، مراکز پخش و کتابفروشان با صرف‌نظر از حقوق مادی، این کتاب را با کاهش قیمت شش هزار تومانی، با قیمت چهار هزار تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

ششمین پویش کتابخوانی «روشنا» با محوریت سه کتاب آغاز شده است که «رحمت واسعه» اشارات مرحوم آیت‌الله بهجت درباب امام حسین(ع) و «سقای آب و ادب» اثر سید مهدی شجاعی دو کتاب دیگر این دوره پویش مطالعاتی روشنا هستند.

در این دوره از پویش، دبیرخانه به صورت هفتگی به شرکت کنندگان، جوایزی را اهدا خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه تهیه کتاب ها به سایت rushana.ir مراجعه کنید.

به نقل از خبرگزاری فارس

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]