تاریخ انتشار خبر: 16 آبان 1395 - ساعت 13:36:23
روایت دیدار رهبر انقلاب با خانواده شهدای کرمانی در «کریمانه»

روایت دیدار رهبر انقلاب با خانواده شهدای کرمانی در «کریمانه»

روایتی از دیدارهای رهبر معظم انقلاب اسلامی با خانواده شهدای کرمانی در کتاب «کریمانه» از سوی نشر موسسه جهادی(صهبا) منتشر شد.

کتاب «کریمانه» سومین کتاب از مجموعه کتاب‌‌های «خانه بهشتیان» ماجرای حضور رهبر معظم انقلاب در منازل شهدای استان کرمان از سوی موسسه جهادی(صهبا) راهی بازار کتاب شد.

دیدار با خانوادۀ شهدا از دوران ریاست جمهوری تاکنون جزء جدانشدنی برنامه‌های رهبر معظم انقلاب بوده است. کسانی که در چنین محافلی حضور داشته‌اند از سبک رفتاری گرم و صمیمانۀ آقا با خانوادۀ معظم شهدا تعریف‌ها کرده‌اند.

از جمله برنامه های ثابت سفرهای استانی آیت‌الله خامنه‌ای حضور در منازل خانوادۀ شهدا و دیدار با آنهاست. «صهـبا» در سومین کتاب از سری کتاب‌های «خانه‌ی بهشتیان» به سراغ سفر سال 1384 به استان کرمان و دیدارهای خاص ایشان با خانواده معظم شهیدان رفته است. دیدارهایی که در کنار رهبر معظم انقلاب، فرماندۀ دیروز لشکر 41 ثارالله کرمان و فرماندۀ امروز نیروی قدس سپاه پاسداران نیز حضور دارد.

در این دیدارها حاج قاسم سلیمانی، هم از خصوصیات شهدا تعریف می‌کند و هم اعضای خانوادۀ شهدا را چون خویشان و نزدیکانش معرفی می‌کند.

خواندنی‌ترین بخش زندگی شهدای کرمانی در این دیدارها نحوۀ سلوک این بزرگان در میان خانوادۀ خود و با همسر و فرزندانشان است.

کتاب «کریمانه» ازسویِ انتشارات صهبا (مؤسسۀ ایمان جهادی) در سیصد صفحه رنگی روانه بازار نشر شده و هم‌اکنون در فروشگاه اینترنتی موسسه جهادی(صهبا) و کتاب‌فروشی‌ها در دسترس و قابل‌ تهیه است.

اولین نسخه‌های این کتاب به خانوادۀ شهدایی که شرح دیدار آنها با رهبر معظم انقلاب بیان شده، اهدا شد.

به نقل از خبرگزاری فارس

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]