تاریخ انتشار خبر: 14 آذر 1395 - ساعت 13:42:49
ماجراهای یک گردان قاطر به چاپ هفتم رسید

ماجراهای یک گردان قاطر به چاپ هفتم رسید

چاپ هفتم رمان «گردان قاطرچی‌ها» اثر داود امیریان از سوی انتشارات کتابستان معرفت منتشر شد.در این رمان ماجرای چند رزمنده روایت می‌شود که سرپرستی یک گردان قاطر را در دست می‌گیرند تا آذوقه و مهمات مورد نیاز عملیات رزمندگان را از این طریق به بالای کوه منتقل کنند.

رمان «گردان قاطرچی‌ها» اثر داود امیریان از سوی انتشارات کتابستان معرفت به چاپ هفتم رسید.

این رمان را که داود امیریان نوشته و فضای آن طنزآمیز است، بخشی از ابعاد حماسه‌های رزمندگان غیور دفاع مقدس را در قالبی جدید بیان می‌کند و همین فضای جذاب برای نوجوانان موشکافی می‌شود.

در این رمان ماجرای چند رزمنده روایت می‌شود که سرپرستی یک گردان قاطر را در دست می‌گیرند تا آذوقه و مهمات مورد نیاز عملیات رزمندگان را از این طریق به بالای کوه منتقل کنند.

این اثر پس از کسب موفقیت‌های پی در پی در جشنواره‌های مختلف به ویژه دریافت جایزه کتاب فصل، پس از اینکه از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد چندی است که از سوی انتشارات کتابستان معرفت روانه بازار کتاب شده است.

این کتاب در فصل آخر مسابقه کتابخوانی که توسط برنامه «خندوانه» معرفی شده بود از سوی ناشر منتشر شده و در این مدت کوتاه توانست به چاپ هفتم برسد. چاپ‌های اول تا ششم این کتاب در شمارگان یک هزار و پانصد نسخه‌ای منتشر شده بود که چاپ هفتم آن در 2هزار و پانصد نسخه منتشر شده است.

چاپ هفتم رمان «گردان قاطرچی‌ها» به قلم داود امیریان از سوی انتشارات کتابستان معرفت روانه کتابفروشی‌ها شده است.

به نقل از خبرگزاری فارس

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]