تاریخ انتشار خبر: 17 ارديبهشت 1396 - ساعت 15:51:08
وجیهه سامانی «خوابِ باران» می‌بیند

وجیهه سامانی «خوابِ باران» می‌بیند

«خواب باران» عنوان تازه‌ترین رمان وجیهه سامانی است که از سوی انتشارات کتابستان معرفت منتشر خواهد شد.

تازه‌ترین رمان وجیهه علی اکبری سامانی با عنوان «خواب باران» از سوی نشر کتابستان معرفت که به عنوان ناشر برگزیده شناخته شده بود منتشر خواهد شد.

سرنوشت بازی‌های عجیب و غریبی دارد. مثلا اگر آن نیمه شب بهاری، «هما» پشت در هر خانه دیگری رگ دستش را زده بود؛ شاید سرنوشتش چیز دیگری می‌شد.

شاید اصلا زنده نمی‌ماند تا بین شک و یقین و ایمان به مهربانی خدا، عاجزانه دست و پا بزند و با تمام تلخی‌ها و سیاهی‌های کفر و عنادش، اسیر چهار دیواری تنگ و بسته‌ای می‌شد که مشتی خاک او را از دنیای زندگان جدا می‌کرد.

اما اینکه دست سرنوشت او را از میان تمام در و دیوارهای سنگی و سیمانی، و از میان آن همه کوچه پس کوچه‌های شهر، پشت در خانه‌ای کشیده بود که آدم‌های قصه‌اش عزیز خانم و حسام بودند، برای این بود که مسیر زندگی‌اش طور دیگری رقم بخورد.

رمان «خواب باران» به قلم وجیهه سامانی؛ با نثر و بیانی لطیف و روان، و نگاهی واقع بینانه به مسائل اخلاقی اجتماعی جوانان، تلاش می‌کند در پس قصه‌ای عاشقانه، تعریفی درست و واقعی از سرنوشت و قضا و قدر ارائه کند و مرز باریک میان تردید و ایمان را به درستی به تصویر بکشد.

رمان «خواب باران» در ٢٠٠ صفحه و با مضمونی دینی اجتماعی قرار است توسط انتشارات کتابستان معرفت راهی بازار نشر شود و انتظار می‌رود که به روزهای پایانی نمایشگاه کتاب برسد.

به نقل از خبرگزاری فارس

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]