تاریخ انتشار خبر: 05 شهريور 1396 - ساعت 04:46:25
نگاهی به کتاب «نشانه‌های ظهور او»

نگاهی به کتاب «نشانه‌های ظهور او»

کتاب «نشانه‌های ظهور او» اثر محمد خادمی شیرازی یکی از آن آثاری است که بر اساس مستندات به تبیین نشانه‌های ظهور حضرت ولی‌عصر(عج) پرداخته است.

نشانه‌ها و علائم ظهور ولی عصر (اروحنا له الفداء) همواره یکی از مباحث پر مخاطب در مباحث مهدویت بوده است. نشانه‌های قطعی، نشانه‌های غیر قطعی، نشانه‌های پیش از ظهور، علائم زمینه‌ساز، نشانه‌های عصر ظهور و ... مباحثی است که برای امت اسلامی منتظر همواره به عنوان موضوعاتی مهم و از حیثی جذاب دنبال شده است. به همین خاطر دانشمندان و علمای دینی دست به تالیف و گردآوری نکاتی زدند تا مسلمان منتظر با خواندن آنها بتواند راه درست را از بی‌راهه تشخیص دهد. هرچند در این بین برخی از شیادان و کاسبان نیز بی‌کار ننشسته و برای کسب متاع زودگذر دنیایی دست به اقداماتی زدند تا بتوانند از فضای به وجود آمده کسب سود کنند.

به همین خاطر بر هر مسلمانی که می‌تواند مخاطب را از گمراهی نجات دهد فرض است تا دست از تلاش بر ندارد و یکی از این تلاش‌ها معرفی آثار معتبر و مستند است که توسط دانشمندان علوم دینی گردآوری شده است. آثاری که حرفی غیر مستند در آنها نیست و خواننده را پیوسته به کلامه وحی و یا سخن معصوم علیه السلام ارجاع داده است.

کتاب «نشانه‌های ظهور او» به قلم حاج شیخ محمد خادمی شیرازی از سوی انتشارات «کتاب جمکران» با قیمت 12هزار تومان روانه بازار کتاب شده است.

به نقل از خبرگزاری فارس

 

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]