تاریخ انتشار خبر: 12 مهر 1396 - ساعت 15:21:25
نگاهی به رمان «بی اسمی»

نگاهی به رمان «بی اسمی»

نویسنده در این کتاب، داستان یک اعزام را روایت کرده که برای یک عملیات بزرگ صورت گرفته است؛ تمام موقعیت داستان در یک قطار رخ می‌دهد. شخصیت اصلی مسافر این قطار است که در پی گمشده‌ای است

رمان «بی اسمی» تازه ترین رمان به قلم احمد شاکری است. از شاکری تاکنون کتاب‌هایی چون سرزمین پدری (مجموعه داستان)، بازتاب (مجموعه نقد پنج رمان: آتش بدون دود، من او، کشتی پهلو گرفته، در جستجوی من، شیدا)، عریان در برابر باد (رمان)، نفس (مجموعه داستان)، انجمن مخفی، و باران نیمروز (مجموعه داستان) منتشر شده است.

موضوع این رمان به دوران دفاع مقدس بازمی‌گردد و این نخستین داستان بلند شاکری پس از 10 سال از انتشار رمان "انجمن مخفی" است و کتاب در 136 صفحه به همت انتشارات اسم به چاپ رسیده است.

شاکری در این کتاب، داستان یک اعزام را روایت کرده که برای یک عملیات بزرگ صورت گرفته است؛ تمام موقعیت داستان در یک قطار رخ می‌دهد. شخصیت اصلی مسافر این قطار است که در پی گمشده‌ای است.

احمد شاکری متولد 1353 تهران است. وی عضو هیات داوری در جشنواره‌های ادبی از جمله «‌شهید غنی‌پور»، «قلم زرین»، «بسیج دانشجویی»، «جایزه ادبی اصفهان»، «قصه‌های قرآنی» و... است. تدریس دوره عناصر داستان و داستان‌نویسی، نقد فیلم‌های مطرح سینمای ایران در مطبوعات، نقد داستان‌ها و رمان‌های معاصر در مطبوعات، عضو و هیات مدیره انجمن قلم ایران، عضو شورای‌عالی ادبیات داستان بسیج، جلسات نقد حضوری با موضوع رمان‌های معاصر فارسی و داستان‌های ترجمه، عضور شورای سردبیری ماهنامه ادبیات داستانی از جمله فعالیت‌های ادبی وی است.

این کتاب با قیمت 13000 تومان در دسترس علاقمندان است.

به نقل از مشرق نیوز

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]