تاریخ انتشار خبر: 14 آبان 1397 - ساعت 13:18:00
بیوتروریسم

بیوتروریسم

کشنده‌ترین سلاح‌ها کدام سلاح است؟ بمب اتمی فقرا چیست!؟ درباره سلاحی که توانایی نفوذ در انسان و تغییر ژنتیک، روحیات و افکار او را دارد، چه می‌دانید؟ کتاب «بیوتروریسم» اثر پروفسور رضا کرمی و اسماعیل شفیعی، پاسخی است به این سؤال‌ها.

کشنده‌ترین سلاح‌ها کدام سلاح است؟ بمب اتمی فقرا چیست!؟ درباره سلاحی که توانایی نفوذ در انسان و تغییر ژنتیک، روحیات و افکار او را دارد، چه می‌دانید؟ کتاب «بیوتروریسم» اثر پروفسور رضا کرمی و اسماعیل شفیعی، پاسخی است به این سؤال‌ها.

چیستی و تاریخچه بیوتروریسم

بیورتروریسم، استفاده از ویروس‌ها و تغییرات ژنتیکی برای حمله بی‌سروصدا به دشمن است. این ویروس‌ها از طریق مسافران عادی و از راه‌های مختلفی مثل هوا، آب، مواد غذایی، اسباب‌بازی، پاکت نامه، هدایای پستی و حشرات، انتشار می‌یابند. پیشینه استفاده از این نوع سلاح‌ها به هزاران سال پیش برمی‌گردد؛ رومیان از اجساد حیوانات برای آلوده کردن چاه‌ها و منابع آب دشمنان استفاده می‌کردند؛ قوم تاتار نیز با پرتاب اجساد مردگان ناشی از طاعون به داخل شهرهای دشمن، مقاومت آنها را شکسته، طاعون بزرگی در اروپا به راه انداختند که 25 تا40 میلیون کشته بر جای گذاشت.

ویژگی‌های بیوتروریسم

پروفسور کرمی، سلاح‌های میکروبی را دارای قابلیت‌هایی منحصربه‌فرد در تولید با تعداد بالا، نگهداری آسان، قابلیت مصون‌سازی نیروی خودی، و دشواری در ردیابی فرد متخاصم می‌داند. این سلاح‌ها منشأ زیستی (نه شیمیایی) دارند و برخلاف سلاح‌های هسته‌ای، شیمیایی و رادیولوژیک، زنده‌اند و قابلیت تکثیر دارند. امروزه سلاح‌های هسته‌ای، دیگر یک خطر بالقوه به حساب نمی‌آیند؛ زیرا تبعات به‌کارگیری آنها چنان گسترده است که قسمت بزرگی از جهان را در بر می‌گیرد. همچنین سلاح‌های شیمیایی نیز به دلیل مشکلات حمل و نقل و نگهداری، تأثیر محدود و قابلیت ردیابی ترورکننده، گزینه دلخواه نیستند. استفاده از بیوتروریسم به عنوان سلاح جنگی یا برای تخریب صنعت و کشاورزی هم ممکن است. چین در شیوع ویروس سارس -ویروسی که چین را در آستانه شکوفایی اقتصادی، سال‌ها از گردونه رقابت دور نگه داشت- آمریکا را مقصر می‌داند.

دشمنان اسلام و بیوتروریسم

پروفسور کرمی از وارد شدن دشمنان اسلام به عرصه حملات مولکولی و ژنتیکی خبر می‌دهد و می‌گوید وزارت دفاع آمریکا براساس پروژه‌ای با عنوان «فان واکس» (Fun vax) ، بر روی ژن شیعیان و فلسطینی‌ها کار تحقیقاتی انجام می‌دهد تا علاوه بر شناسایی ژن‌های مقاومت در آنها، عوامل بیولوژیکی‌ای بسازند که بر ایمان و اعتقادات شیعیان و فلسطینی‌ها اثر بگذارند و درنهایت بتوانند مقاومت را در آنها تضعیف کنند. این پروژه زیر نظر وزارت دفاع آمریکاست.

 

بیوتروریسم علیه گسترش جمعیت مسلمان

سردار جلالی طی مصاحبه‌ای که در این کتاب بازنمایی شده است، کاهش میزان باروری در کشورهای مسلمان را از نقشه‌های قطعی دشمنان، و دلیل آن را ترس غرب از افزایش جمعیت مسلمانان می‌داند؛ زیرا با توجه به نرخ رشد مسلمانان و غیرمسلمانان در اروپا، تا سی سال آینده 75 درصد اروپا مسلمان خواهند شد. این نقشه با تسلط اقتصادی و انحصار مواد غذایی هم اعمال می‌شود که حمله مگس زیتون به زیتون رودبار و حمله به ماهیان سردابی در این راستا بوده است.

 

مدعیان حقوق بشر و بیوتروریسم

طبق معمول، رژیم‌های مدعی حقوق بشر، در صف اول سازندگان و استفاده‌کنندگان بمب‌های شیمیایی و بیولوژیکی هستند. درواقع بزرگ‌ترین استفاده‌کنندگان از مواد شیمیایی و تروریسم بیولوژیکی علیه جان انسان‌ها، سازمان‌های اطلاعاتی کشورهای غربی و رژیم صهیونیستی هستند. هوگو چاوز و رهبران فلسطینی مثل ودیع حداد، محمود المبحوح، یاسر عرفات و خالد مشعل ازجمله قربانیان حملات بیوتروریسمی غرب هستند. همچنین ترور آیت‌الله ربانی املشی به دست تیم مهدی هاشمی و ترور عبدالعزیز حکیم با قهوه تالیوم هم با استفاده از بیوتروریسم بوده است.

در یکی از مقالات کتاب با عنوان «نگاهی به جنایات بیوتروریستی آمریکا در یک قرن گذشته» موارد فراوانی از اقدامات بیوتروریستی آمریکا گردآوری شده که نشان‌دهنده ترویج انواع ویروس‌ها میان سیاه‌پوستان، زندانیان، بیماران، مسافران، در افغانستان، پاکستان و عراق است. نود درصد سرخ‌پوستان بومی آمریکا با بیماری آبله کشته شدند که مهاجران انگلیسی آن را ترویج کرده بودند. رژیم صهیونیستی که سرآمد اقدامات ضدبشری است، سیصد دانشمند دارد که بر تحقیقات بیولوژیک متمرکزند و بزرگ‌ترین ذخایر سلاح‌های بیولوژیک دنیا را در اختیار دارد و حتی از مسلح کردن داعش به این سلاح نیز ابا نداشت. نمونه‌ای از سلاح‌های بیوتروریستی داعش را در محموله‌ کفش می‌توان دید که به آوارگان سوری در مرز ترکیه اهدا کرد. این کفش‌ها حامل ویروسی بودند که به محض پوشیدن، بیماری پوستی شدیدی ایجاد می‌کردند.

سیطرۀ غذایی و قتل عام بشریت با یونیکس!

یکی از برنامه‌های یهود، انبار کردن سه میلیون بذر در نروژ است تا بذرهای موجود در دنیا به‌تدریج از بین بروند و همگان مجبور به خرید بذر از صهیونیسم ‌شوند. این سیطره غذایی بر ملت‌ها درنهایت به استفاده از سلاح غذا در قتل‌عام نژادهای پست(!) خواهد انجامید تا نژاد یهود را سلطه بخشند. این پروژه «یونیکس» نام دارد و هدف آن، کشتار خاموش ساکنان زمین است. در همین راستا هنری کسینجر، کاهش رقم دو میلیاردی جمعیت دنیا را پیشنهاد می‌دهد که البته بعداً سیاست چهار میلیارد دنبال شد!

همچنین در مقاله «مرگ‌های بیوتروریسمی در آخرالزمان»، روایات مربوط به مرگ سفید (طاعون) در آخرالزمان بررسی می‌شوند که دو سوم مردم را از بین می‌برد.

بیوتروریسم پزشکی

در مقاله «زندگی استعماری و طب استعماری» می‌خوانیم که بیوتروریسم، پدیده‌ای فراتر از باکتری‌ها و ویروس‌هاست و باید اعمال و رفتار سازمان‌دهی‌شده برخی از قدرت‌های اقتصادی و صنعتی را نیز در فهرست بیوتروریسم قرار داد. بیوتروریسم دارویی آمریکا علیه کشورهای دیگر است و از ملت‌هایی مثل هند به عنوان موش آزمایشگاهی استفاده می‌شود و این سوءاستفاده کاملاً آشکار است؛ به طوری که بیش از هشتاد درصد داروهایی که در آمریکا مجوز می‌گیرند، اسناد آزمایش این داروها بر روی مردم سایر کشورها را ارائه می‌کنند. آمریکا، اروپای غربی و ژاپن 88 درصد تولید دارو در جهان را به خود اختصاص داده‌اند. شرکت‌های داروسازیِ این کشورها، انواع بیماری‌ها را ترویج می‌کنند و سپس داروی آنها را به قیمتی گزاف می‌فروشند. همچنین داروهای تقلبی را وارد بازار می‌کنند؛ چنان‌که براساس گزارش هیئت کنترل مواد مخدر سازمان ملل، پنجاه درصد داروها در کشورهای در حال توسعه، تقلبی هستند. رشوه به پزشکان برای تجویز داروهایی خاص هم امری مرسوم است. و البته این‌ها همراه با این سیاست است که مانع از ظهور طبِ جایگزین می‌شوند. به همین دلایل، صنعت داروسازی در سال 2008 از بین 52 صنعت سودآور جهان، رتبه سوم را دارد.

مسئله بیوتروریسم و نقشه‌های دشمنان بشریت در ایجاد تغییرات ژنتیکی، بسیار مهم است و درعین‌حال نخبگان کشور به آن کم‌توجه هستند. ورود ارزشمند پروفسور کرمی به پژوهش درباره این موضوع، در کنار متن روان و سلیس، کتابی پربار و خواندنی را رقم زده است.

کتاب «بیوتروریسم» نوشته پروفسور رضا کرمی و اسماعیل شفیعی، از سوی نشر هلال در 215 صفحه منتشر شده است.

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]