تاریخ انتشار خبر: 29 خرداد 1398 - ساعت 17:58:11
اولین تجربه داستان‌نویسی یک نویسنده با مضمون مدافعان حرم به چاپ پنجم رسید

اولین تجربه داستان‌نویسی یک نویسنده با مضمون مدافعان حرم به چاپ پنجم رسید

رمان «چایت را من شیرین می‌کنم» که اولین تجربه داستان‌نویسی زهرا بلنددوست است از سوی نشر کتابستان معرفت به چاپ پنجم رسید.

چاپ پنجم رمان «چایت را من شیرین می‌کنم» اثر زهرا بلنددوست را نشر کتابستان معرفت روانه کتابفروشی‌ها کرده است.

بر اساس این گزارش، بلنددوست، نویسنده رمان «چایت را من شیرین می‌کنم» در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفته بود: این رمان کار اولم است که منتشر می‌شود و پیش از این اثری از من منتشر نشده است که برای نگارش آن حدود ۴ تا ۵ ماه زمان گذاشتم. وی با اشاره با موضوع این رمان گفت: این رمان درباره مدافعان حرم و فعالیت سپاه در خارج از مرزها است که با محوریت مدافعان حرم نوشته شده است. پیش از این تجربه داستان‌نویسی نداشتم و این اولین کار داستانی من است.

بر اساس این گزارش رمان «چایت را من شیرین می‌کنم» که انتشارات کتابستان معرفت آن را منتشر کرده، در ۳۶۷ صفحه با قیمت ۳۱ هزار تومان تومان روانه بازار کتاب شده که با اقبال مخاطبان روبه‌رو شده و به نوبت چاپ پنجم رسیده است.

در بخشی از این کتاب آمده است: «آرام آرام روی قبرهای وسط حیاط قدم می‌زدم و با گوشه چشم، تاریخ نوشته شده بر آنها را می‌خواندم. بعضی جوان، بعضی میانسال، بعضی پیر، راستی مردن درد داشت؟ ناگهان یک جفت‌کفش سرمه‌ای رنگ با عطری تلخ و آشنا مقابل چشمانم سبز شد.

سرم را بالا آوردم. صدای کوبیده شدن قلبم را با گوش‌هایم شنیدم. چند روز از آخرین دیدنش می‌گذشت؟ زیادی دلتنگ این غریبه نبودم؟ اما این غریبه، با شلوار کتاب مشکی و پیراهن مردانه‌ سرمه‌ای رنگش، زیادی دلنشین به کامِ احساسم آمد. بازهم موهای کوتاه و ته ریشی به سیاهی زغال ...»

به نقل از خبرگزاری فارس

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]